Сьогодні: 20.06.2018
11.09.17 312 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

До суду США направлений позов про скасування обмежень на міграційний указ Трампа

Очікується, що Верховний суд США винесе рішення з цього питання в жовтні.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Міністерство юстиції США передало до Верховного суду клопотання про скасування обмежень, що стосуються указу американського президента Дональда Трампа про обмеження імміграції.

У позові Мін'юсту міститься вимога про негайне скасування рішення, яке було прийнято Дев'ятим окружним апеляційним судом Сан-Франциско. Відповідно до нього, бабусі, дідусі, племінники, дядьки й тітки іммігрантів, які вже живуть на території США, не підпадають під дію указу Трампа.

Очікується, що Верховний суд США винесе рішення з цього питання в жовтні.

Трамп 6 березня підписав нову версію імміграційного указу, відповідно до якого в'їзд в США буде тимчасово заборонений жителям шести країн з переважно мусульманським населенням - Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Йемену.

Перша версія указу була опублікована в січні 2017 року, проте в підсумку влада від неї відмовилася.

Нагадаємо, 26 червня Верховний суд США частково скасував блокування указів Трампа про заборону в'їзду в країну громадянам з шести переважно мусульманських країн.

Раніше, в середині червня, другий за рахунком апеляційний суд заблокував імміграційний указ Трампа, що тимчасово припиняє в'їзд громадян шести переважно мусульманських країн на територію США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Київавтодор просить водіїв з розумінням поставитися, що через ремонт рух транспорту буде обмежений до 30 серпня.
За даними штабу Операції об'єднаних сил, завдання із просування до населеного пункту Жолобок у Луганській області виконували протягом двох тижнів в умовах абсолютної скритності.
У Донецькій області поліція затримала двох фігурантів справи про побиття офіцерів прикордонної служби в кафе Маріуполя.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...