Сьогодні: 21.02.2018
11.09.17 280 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

До суду США направлений позов про скасування обмежень на міграційний указ Трампа

Очікується, що Верховний суд США винесе рішення з цього питання в жовтні.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Міністерство юстиції США передало до Верховного суду клопотання про скасування обмежень, що стосуються указу американського президента Дональда Трампа про обмеження імміграції.

У позові Мін'юсту міститься вимога про негайне скасування рішення, яке було прийнято Дев'ятим окружним апеляційним судом Сан-Франциско. Відповідно до нього, бабусі, дідусі, племінники, дядьки й тітки іммігрантів, які вже живуть на території США, не підпадають під дію указу Трампа.

Очікується, що Верховний суд США винесе рішення з цього питання в жовтні.

Трамп 6 березня підписав нову версію імміграційного указу, відповідно до якого в'їзд в США буде тимчасово заборонений жителям шести країн з переважно мусульманським населенням - Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Йемену.

Перша версія указу була опублікована в січні 2017 року, проте в підсумку влада від неї відмовилася.

Нагадаємо, 26 червня Верховний суд США частково скасував блокування указів Трампа про заборону в'їзду в країну громадянам з шести переважно мусульманських країн.

Раніше, в середині червня, другий за рахунком апеляційний суд заблокував імміграційний указ Трампа, що тимчасово припиняє в'їзд громадян шести переважно мусульманських країн на територію США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...