Сьогодні: 21.02.2018
13.09.17 155 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

"ДНР" готується до боїв під Маріуполем: названа дата

Противник отримав наказ готуватися до активізації

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Підрозділи так званої "ДНР" на Маріупольському напрямку отримали наказ підготуватися до активізації бойових дій з 14 вересня. Про це повідомляє група експертів "Інформаційний спротив".

"Командирам формувань окупантів наказано провести раптові перевірки боєготовності і ефективності несення служби бойовиками, аргументуючи це нібито готуюючимся наступом ВСУ. Разом з тим, рядовий склад бойовиків пов'язує підвищення рівня боєготовності з очікуваним в середині вересня приїздом комісії з числа представників МО РФ – так званих "кураторів" і "радників", – пояснили в ІС.

Також, констатують експерти, в середовищі противника активно обговорюється питання направлення за підсумками перевірки груп бойовиків для проведення двотижневого курсу підготовки у військових таборах на території РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...