Сьогодні: 21.02.2018
13.09.17 265 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки

Раніше він обіймав посаду в.о. голови місії України при НАТО.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Службу зовнішньої розвідки України очолив колишній виконуючий обов'язки голови місії України при НАТО Єгор Божок. Відповідний указ підписав президент Петро Порошенко, повідомляє в середу, 13 вересня, прес-служба глави держави.

"Я знаю Єгора Божка давно - як патріотичну, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи", - сказав Порошенко, представляючи його колективу Служби зовнішньої розвідки України.

Відомо, що Божок з червня 2015 року виконував обов'язки голови місії України при НАТО, після того як з цієї посади був звільнений Ігор Долгов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...