Сьогодні: 21.02.2018
13.09.17 200 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Прокуратура провела обшуки у депутата Київради

Обшуки пройшли по Києву та області.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві та Київській області в середу, 13 вересня, пройшли обшуки, пов'язані з діяльністю "податкових майданчиків" або "програмних підприємств". Як підкреслили в Генеральній прокуратурі, обшуки, проведені військовою прокуратурою у депутата Київради, здійснюються виключно в рамках розслідування так званих "податкових майданчиків".

У ході розслідування здійснюється відпрацювання так званих конвертаційно-транзитних центрів, які входили до складу злочинної організації. Упродовж відпрацювання діяльності такого центру пройшли обшуки за місцями можливого зберігання документів і речових доказів. Так, один з обшуків пройшов у квартирі депутата Київради.

"Така слідча дія ніяк не пов'язана з його депутатською або політичною діяльністю. Також відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України проводяться інші слідчі та процесуальні дії з метою збору доказів", - додали в ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
13:16
Прем'єра комедійної стрічки від режисера Неша Едгертона запланована на квітень 2018 року. У головних ролях також знімаються Аманда Сейфрід і Джоел Едгертон.
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...