Сьогодні: 20.06.2018
13.09.17 273 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Прокуратура провела обшуки у депутата Київради

Обшуки пройшли по Києву та області.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві та Київській області в середу, 13 вересня, пройшли обшуки, пов'язані з діяльністю "податкових майданчиків" або "програмних підприємств". Як підкреслили в Генеральній прокуратурі, обшуки, проведені військовою прокуратурою у депутата Київради, здійснюються виключно в рамках розслідування так званих "податкових майданчиків".

У ході розслідування здійснюється відпрацювання так званих конвертаційно-транзитних центрів, які входили до складу злочинної організації. Упродовж відпрацювання діяльності такого центру пройшли обшуки за місцями можливого зберігання документів і речових доказів. Так, один з обшуків пройшов у квартирі депутата Київради.

"Така слідча дія ніяк не пов'язана з його депутатською або політичною діяльністю. Також відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України проводяться інші слідчі та процесуальні дії з метою збору доказів", - додали в ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Київавтодор просить водіїв з розумінням поставитися, що через ремонт рух транспорту буде обмежений до 30 серпня.
За даними штабу Операції об'єднаних сил, завдання із просування до населеного пункту Жолобок у Луганській області виконували протягом двох тижнів в умовах абсолютної скритності.
У Донецькій області поліція затримала двох фігурантів справи про побиття офіцерів прикордонної служби в кафе Маріуполя.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...