Сьогодні: 21.02.2018
13.09.17 230 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Черновецький попросив СБУ не шукати його там, де його немає

Екс-мер Києва відреагував на оголошення в розшук.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Екс-мер Києва Леонід Черновецький порадив Службі безпеки України, яка оголосила його в розшук, не шукати його там, де його немає. Про це Черновецький написав на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, він повідомив свою адресу в Генеральну прокуратуру України.

"Я ніколи не переховувався від правоохоронних органів, і вони прекрасно знають, де мене шукати. Мої адвокати давним-давно подали інформацію про мою адресу в прокуратуру. Мені, як юристу, взагалі незрозуміло, чому мене оголошують у розшук в Україні, де я не проживаю! В Україні мене немає вже майже шість років, і перш ніж оголошувати мене в Україні в розшук, СБУ мала би поцікавитися в прокуратурі й у моїх адвокатів, де я перебуваю. Навіщо мене шукати там, де мене немає?!” - написав колишній мер Києва.

Також Черновецький припустив, що Юрій Луценко забув повідомити СБУ про те, що він кілька разів отримував офіційні документи про його фактичне місце перебування.

"Навіщо так бездумно і безглуздо залучати державний ресурс?" - запитав екс-мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...