Сьогодні: 24.11.2017
13.09.17 168 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

"Ти здохнеш не своєю смертю": відома акторка розповіла про погрози

Легендарна російська і радянська акторка Лія Ахеджакова поскаржилася на листи, в яких містяться погрози від невідомих. Зокрема, їй пишуть про те, як вона помре.

Про таке повідомляється на сайті "Знай.ua".

Як розповіла акторка в інтерв'ю "Радіо Свобода", незважаючи на небезпеку і напруженість, з Росії вона їхати не збирається. В одному з останніх листів Ахеджаковій пообіцяли смерть в темному під'їзді, а в кінці послання поставили хрест.

"По-перше, для мене важливим є звичне московське коло спілкування. Без нього не можу. По-друге, мені тут страшно, але дуже цікаво. Я не належу до людей, здатних бачити навколо себе тільки чорне. Якщо не сиджу за кермом, а просто ходжу по вулицях, до мене весь час підходять чудові люди, чіпляють мене, ми розмовляємо. Ось тільки зараз повернулася з кінофестивалю з Одеси. Як мене там обласкали! Як ця "вулиця" мене любила! І адже все - в кінці життя, коли як кіноакторка я вже нікуди не годжуся. Але в яку б країну я не приїхала, там обов'язково знаходяться люди, що говорять мені "дякую" і чіпляють на теми інакомислення, яким живу і я", - розповіла акторка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
19:54
Президент не збирається відступати і буде домагатися допомоги від європейських партнерів.
13:48
За підсумками року видобуток в Україні вийде на 15,2 млрд куб м газу.
9:27
Інцидент стався в прямому ефірі одного з телеканалів.
19:36
СБУ заявляє, що Добронравов підтримував анексію Криму.
19:12
Глава ЛНР назвав дії Корнета спробою перевороту.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...