Сьогодні: 21.02.2018
13.09.17 185 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

На Прикарпатті прокурора звільнили через відмову пройти алкотест

Він пообіцяв, що пройде тест самостійно в медичному закладі, але цього так і не зробив.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів прийняла рішення про звільнення прокурора з Івано-Франківської області Олега Вишиванюка за відмову пройти тест на алкогольне сп'яніння. Про це в середу, 13 вересня, повідомляє Фіртка.

Так, зазначається, що прокурор у темний час доби керував автомобілем з неосвітленим номерним знаком. Через це його зупинили співробітники поліції. Від перевірки на алкогольне сп'яніння Вишиванюк відмовився, заявивши, що пройде її самостійно в медичній установі.

Але в матеріалах провадження немає підтвердження про проходження такої перевірки. Також у заяві згадується, що прокурор не відобразив у декларації користування транспортним засобом, яким володіє його мати.

Зазначається, що відмова пройти перевірку на вміст алкоголю комісія порахувала як завдання шкоди честі професії. Окрім того, цей проступок там трактували як умисний. Сам Вишиванюк на засідання комісії не прийшов. З огляду на все це прокурора притягнули до дисциплінарної відповідальності і наклали стягнення у вигляді звільнення з органів прокуратури.

До слова, через проблеми з алкоголем постраждав й інший чиновник з Прикарпаття.

Як повідомляє Фіртка, за їзду в нетверезому стані колишній голова Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петро Черепій позбувся права керування транспортними засобами на строк один рік. Також суддя призначила йому штраф у розмірі 10 200 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...