Сьогодні: 21.02.2018
13.09.17 255 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У РФ вважають, що Яценюк воював і в Придністров'ї

Російські слідчі нібито знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Влада Росії звинувачує екс-прем'єра України Арсенія Яценюка не тільки в участі в бойових діях у Чечні, але і в Придністров'ї.

Про це свідчать результати експертизи, датованої 2015 роком, з матеріалів справи, які опублікувала прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо.

"Тепер кремлівське кривосуддя ставить Арсенію Яценюку ще й участь у бойових діях в Придністров'ї...", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.


Російські слідчі нібито знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї.

"На ній "росексперти" "змогли" ідентифікувати Арсенія Яценюка", - зазначає Лаппо.

Як уточнила Лаппо в коментаріУкраїнській правді, це матеріали слідства, на підставі яких суд у Росії ухвалював рішення про заочний арешт Яценюка.

"Як ви розумієте, про суд і його рішення всі дізналися вже постфактум. Матеріали отримали недавно. Ще вивчають", - зазначила прес-секретар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...