Сьогодні: 18.02.2018
10.10.17 333 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Угорщина надумала поставити крапку в євроінтеграції України

Угорщина намагається зашкодити європейський інтеграції Україні й ініціює перегляд Угоди про асоціацію з ЄС. Причиною цього стало впровадження реформи освіти, яка на думку сусідньої країни, порушує права нацменшин.

Про плани розповів міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, передає "Радіо Свобода". Він планує виступити з пропозицію під час наступної наради міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в Люксембурзі, пише "Знай.ua". На його думку, закон про освіту порушує принципи Угоди про асоціацію.

Сійярто стверджує, що реформування закон створює гіршу ситуацію на теренах освіти для угорців й інших нацменшин в Україні, ніж в часи СРСР. Міністр приїжджав до Ужгороду, де зустрічався з очільниками діаспори. Після обговорення вони дійшли до висновку, що закон унеможливлює діяльність угорських шкіл і відбирає здобуте право навчатися рідною мовою учням середніх та старших класів.

Він наголосив, що реформа в Україні порушує міжнародні зобов’язання, які взяла на себе країна. Угорщина, за його словами, бачить єдиний варіант впливу – міжнародний тиск на Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
20:51
Володимир Дрінфельд народився у 1954 році в Харкові. Його роботи лягли в основу нових розділів сучасної математичної науки - теорії модулів Дрінфельда і теорії квантових груп.
19:27
У Грузії ініціюють податкову реформу: як дрібні підприємці зможуть зареєструватися особи, доходи від економічної діяльності яких не перевищують 200 тисяч доларів на рік.
19:02
Президента України Петра Порошенка допитають як свідка у справі про держзраду утікача екс-президента України Віктора Януковича.
18:58
Президент наголосив на важливості порад міжнародних партнерів, але зазначив, що Україна не буде безальтернативно прислухатися до них.
18:30
Після погрому офісу Російського центру науки й культури в Києві представниками організації С14, на місце прибули спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...