Сьогодні: 14.12.2017
10.10.17 307 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Угорщина надумала поставити крапку в євроінтеграції України

Угорщина намагається зашкодити європейський інтеграції Україні й ініціює перегляд Угоди про асоціацію з ЄС. Причиною цього стало впровадження реформи освіти, яка на думку сусідньої країни, порушує права нацменшин.

Про плани розповів міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, передає "Радіо Свобода". Він планує виступити з пропозицію під час наступної наради міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в Люксембурзі, пише "Знай.ua". На його думку, закон про освіту порушує принципи Угоди про асоціацію.

Сійярто стверджує, що реформування закон створює гіршу ситуацію на теренах освіти для угорців й інших нацменшин в Україні, ніж в часи СРСР. Міністр приїжджав до Ужгороду, де зустрічався з очільниками діаспори. Після обговорення вони дійшли до висновку, що закон унеможливлює діяльність угорських шкіл і відбирає здобуте право навчатися рідною мовою учням середніх та старших класів.

Він наголосив, що реформа в Україні порушує міжнародні зобов’язання, які взяла на себе країна. Угорщина, за його словами, бачить єдиний варіант впливу – міжнародний тиск на Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
18:56
У Нацбанку вважають, що це рішення дозволить стримати курс гривні.
18:48
Окрім України, до списку країн з автоматичної вогнепальної зброї входять 39 держав.
18:44
Загиблих довелося витягати з машини за допомогою спеціального обладнання.
18:34
Україна веде переговори про безвізовий режим ще з 20 країнами
18:32
Після першого циклу прання кіт подавав ознаки життя, тож чоловік включив машину заново.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...