Сьогодні: 26.09.2018
10.10.17 408 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Угорщина надумала поставити крапку в євроінтеграції України

Угорщина намагається зашкодити європейський інтеграції Україні й ініціює перегляд Угоди про асоціацію з ЄС. Причиною цього стало впровадження реформи освіти, яка на думку сусідньої країни, порушує права нацменшин.

Про плани розповів міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, передає "Радіо Свобода". Він планує виступити з пропозицію під час наступної наради міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в Люксембурзі, пише "Знай.ua". На його думку, закон про освіту порушує принципи Угоди про асоціацію.

Сійярто стверджує, що реформування закон створює гіршу ситуацію на теренах освіти для угорців й інших нацменшин в Україні, ніж в часи СРСР. Міністр приїжджав до Ужгороду, де зустрічався з очільниками діаспори. Після обговорення вони дійшли до висновку, що закон унеможливлює діяльність угорських шкіл і відбирає здобуте право навчатися рідною мовою учням середніх та старших класів.

Він наголосив, що реформа в Україні порушує міжнародні зобов’язання, які взяла на себе країна. Угорщина, за його словами, бачить єдиний варіант впливу – міжнародний тиск на Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Приблизно 20 учасників ультраправих рухів 23 вересня напали на активістів анархістської організації "Чорний стяг" у Львові. На місці події ні представників "Національного корпусу", ні представників "національних дружин" не було, зазначили в організації.
В аеропорту Бірмінгема на відео зняли екстремальну посадку літака Airbus A320, що належить авіакомпанії Air France. У
23 вересня на сході України бойовики 35 разів обстріляли позиції українських військових, 13 разів застосувавши заборонену Мінськими угодами зброю.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...