Сьогодні: 18.02.2018
12.10.17 235 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

ГПУ провела обшуки в Нацкомісії з цінних паперів

Обшуки проводилися в рамках досудового розслідування.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Генеральна прокуратура України в четвер, 12 жовтня, провела обшуки в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). Про це повідомила прес-служба відомства на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, обшуки проводилися в рамках досудового розслідування справи.

Прес-служба регулятора додала, що комісія сприяє всім законним діям слідчих і надає запитувані документи і необхідні роз'яснення.

Стосовно працівників комісії будь-яких позаштатних ситуацій не відбувається.

У комісії зазначили, що на цей час НКЦПФР працює в штатному режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
20:51
Володимир Дрінфельд народився у 1954 році в Харкові. Його роботи лягли в основу нових розділів сучасної математичної науки - теорії модулів Дрінфельда і теорії квантових груп.
19:27
У Грузії ініціюють податкову реформу: як дрібні підприємці зможуть зареєструватися особи, доходи від економічної діяльності яких не перевищують 200 тисяч доларів на рік.
19:02
Президента України Петра Порошенка допитають як свідка у справі про держзраду утікача екс-президента України Віктора Януковича.
18:58
Президент наголосив на важливості порад міжнародних партнерів, але зазначив, що Україна не буде безальтернативно прислухатися до них.
18:30
Після погрому офісу Російського центру науки й культури в Києві представниками організації С14, на місце прибули спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...