ПРО ЦІКАВЕ

Міністерство інфраструктури запускає пілотну версію так званої інтелектуальної транспортної системи зважування транспорту під час руху.
ОСТАННІ НОВИНИ
17:48
Не розраховувати на допомогу держави і ховати батьків за власний рахунок порадив українцям скандально відомий міністр соціальної політики Андрій Рева.
16:36
Комітет Верховної Ради з питань бюджету врахував в проекті бюджету на 2018 рік поправку, яка дозволить великим агрохолдингам отримувати дотації з держбюджету. Суми обчислюються мільярдами .
16:36
Президент України обговорив з представниками силових структур ряд заходів, спрямованих на протидію озброєним провокаціям з боку супротивника
16:12
В рядах противника погіршується ситуація
16:00
У ніч на 21 жовтня у небі можна буде спостерігати метеоритний дощ, оскільки Земля проходитиме через потік осколків, залишених по собі кометою Галлея.
14:48
Незначні зміни відбулися в індексі інфляційних очікувань
13:36
Політики партії "ОСНОВА" готові захищати свої погляди, незважаючи на тиск чи брудні матеріали в ЗМІ.
11:12
Дизайн китайського гаджета, практично, не відрізняється від американського оригіналу.
16:36
Співробітники націоналізованого ПриватБанку вирішили з розмахом відзначити День захисника України. У цей день вони порадували себе розвагами для дорослих.
16:12
За словами адвоката, він не зміг зустрітися з екс-президентом в Ростові-на-Дону, оскільки охоронці йому сказали, що Януковича немає вдома, він кудись поїхав
14:48
Актор був змушений принести публічні вибачення
14:36
Системи зв'язку, розроблені за стандартами НАТО, допомагають армії в управлінні військами, відзначили в Міноборони
13:36
Російська телеведуча Ксенія Собчак оголосила про намір брати участь у виборах президента Росії у 2018 році. Раніше вона досить неоднозначно висловлювалась про Україну.
12:12
Український фільм "Сторожова застава" вийшов в широкий прокат 12 жовтня і за короткий термін зібрав рекордні збори.
21:02
На поверхні Місяця вдалося знайти одну з древніх печер. Вчені з Японії вважають, що вона ідеально підійде для розміщення дослідної бази всередині.
17:12
Більшість людей щодня стикається речовинами, які підвищують ризик захворювання рак. Однак, зазначають світові медики, найбільшу небезпеку несуть саме харчі, які ми щодня споживаємо.
17:00
Багато років Марченко асоціювалася, насамперед, з розважальними проектами
16:00
Частина українців вже найближчим часом можуть не розраховувати на субсидії. Допомогу або сильно уріжуть, або взагалі заберуть в наступному опалювальному сезоні.
14:36
Німецькі археологи-аматори заявили, що їм вдалося відшукати місце розташування світового шедевра мистецтва. Вони вважають, що викрадена нацистами Бурштинова кімната знаходиться в печерах під Дрезденом.