Сьогодні: 22.09.2017
13.01.17 780 ЦІКАВЕ

Зниклий у Бермудському трикутнику корабель через 90 років прибув в порт призначення

У грудні 1925 року, торгівельне судно, що перевозило 2000 тонн вугілля до столиці Куби, потрапивши на територію Бермудського трикутника, пропало безвісти.
Фото знайденого корабля

Вже на третій день подорожі капітан Cotopaxi відправив тривожне повідомлення, в якому повідомив, що судно дало течу. На поміч були вислані рятувальні групи, але вони повернулися без найменших знахідок. Корабель зник у загадковому трикутнику в Атлантичному океані.

На борту Cotopaxi перебували 32 члена екіпажу. Капітан Meyer вів судновий журнал, в який щодня вносив дані. Останній запис в журналі датований 1 грудня 1925 року, саме в цей день з корабля надійшла тривожна новина про пробоїну.

З того часу ніхто не мав найменшої уяви про долю Cotopaxi. Несподівано, в 2016 році кубинська влада помітила зруйнований корабель, що наближається до акваторії країни. Спроби встановити контакт виявилися марними, було вирішено відправити команду прикордонників.

Після багатьох років поневірянь Cotopaxi прибув в пункт призначення. Залишається відкритим питання - що ж сталося з членами команди?!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
18:00
18-річному сусіду загрожує до трьох років в'язниці
17:36
На знімку, викладеному в Instagram, він знятий без звичної бороди.
17:12
У школах окупованого Луганська діти харчуються продуктами, які терористи називають російською "гуманітарною допомогою". Їжа виявилася неякісною і зараженою: в місті зафіксували факт зараження сальмонельозом учнів і шкільного персоналу.
17:00
У триповерховий таунхаус у Боярці на Київщині у ніч з 21 на 22 вересня влучив снаряд.
16:36
Відкритий гомосексуаліст розповів про жінку, з якою одружився в Австралії
16:24
37-річний Левашов, який вважається одним з найвідоміших спамерів в світі, був арештований на початку цього року в Іспанії
15:48
Чи не кожна жінка мріє про струнку фігуру та при цьому ні в чому собі не відмовляти. Найбільше власниці підтягнутого тіла обмежують себе в солодощах. Тим, хто хоче тримати свою вагу під контролем рекомендують спробувати дієтичні кекси без борошна.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...