Сьогодні: 19.03.2018
13.01.17 892 ЦІКАВЕ

Зниклий у Бермудському трикутнику корабель через 90 років прибув в порт призначення

Фото знайденого корабля
У грудні 1925 року, торгівельне судно, що перевозило 2000 тонн вугілля до столиці Куби, потрапивши на територію Бермудського трикутника, пропало безвісти.

Вже на третій день подорожі капітан Cotopaxi відправив тривожне повідомлення, в якому повідомив, що судно дало течу. На поміч були вислані рятувальні групи, але вони повернулися без найменших знахідок. Корабель зник у загадковому трикутнику в Атлантичному океані.

На борту Cotopaxi перебували 32 члена екіпажу. Капітан Meyer вів судновий журнал, в який щодня вносив дані. Останній запис в журналі датований 1 грудня 1925 року, саме в цей день з корабля надійшла тривожна новина про пробоїну.

З того часу ніхто не мав найменшої уяви про долю Cotopaxi. Несподівано, в 2016 році кубинська влада помітила зруйнований корабель, що наближається до акваторії країни. Спроби встановити контакт виявилися марними, було вирішено відправити команду прикордонників.

Після багатьох років поневірянь Cotopaxi прибув в пункт призначення. Залишається відкритим питання - що ж сталося з членами команди?!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Заморська територія Франції, Нова Каледонія, 4 листопада проведе референдум про незалежність.
Голова МЗС Великобританії Борис Джонсон зазначив, що Росія знаходить все більш абсурдні заперечення у справі отруєння колишнього шпигуна Скрипаля.
Американець Перрі Мартін з міста Форс-Пірс виявив свого кота після 14 років розлуки. Про це пише USA Today.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...