Сьогодні: 20.07.2018
19.06.18 412 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Суд Лондона дозволив заморозити активи Газпрому

Нафтогаз домігся заморозки активів російської компанії на території Великої Британії. Газпром має надати список усіх своїх активів в Англії та Уельсі.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Комерційний суд Лондона у вівторок, 19 червня, дозволив заморозити активи ПАТ Газпром на території Великої Британії за клопотанням Нафтогазу.

У нагадали, що заморозка активів необхідна для забезпечення рішення Стокгольмського арбітражу щодо виплати 2,6 млрд доларів.

Згідно з рішенням суду, Газпром протягом 48 годин після отримання рішення має надати список усіх своїх активів, розташованих в Англії та Уельсі вартістю понад 50 тис. доларів.

У свою чергу уже повідомив лондонські офіси 17 банків, які займаються бізнесом з Газпромом, що вони не можуть сприяти скороченню активів Газпрому на території Великої Британії.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж, розглядаючи позов до Газпрому, постановив стягнути з російської компанії компенсації на користь України на суму 4,63 млрд доларів за недопоставку узгоджених транзитних обсягів газу. Крім того, Газпром отримав зобов'язання виплатити на користь 2,56 млрд доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Підозри колишній голові Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак у справі про внесення автомобіля в її декларацію оголошено поки не буде, повідомляє "Українська правда".
У Мінекономрозвитку показали, наскільки тісними стали економічні відносини України та Канади за рік
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...