Сьогодні: 15.12.2018
19.06.18 467 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Суд Лондона дозволив заморозити активи Газпрому

Нафтогаз домігся заморозки активів російської компанії на території Великої Британії. Газпром має надати список усіх своїх активів в Англії та Уельсі.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Комерційний суд Лондона у вівторок, 19 червня, дозволив заморозити активи ПАТ Газпром на території Великої Британії за клопотанням Нафтогазу.

У нагадали, що заморозка активів необхідна для забезпечення рішення Стокгольмського арбітражу щодо виплати 2,6 млрд доларів.

Згідно з рішенням суду, Газпром протягом 48 годин після отримання рішення має надати список усіх своїх активів, розташованих в Англії та Уельсі вартістю понад 50 тис. доларів.

У свою чергу уже повідомив лондонські офіси 17 банків, які займаються бізнесом з Газпромом, що вони не можуть сприяти скороченню активів Газпрому на території Великої Британії.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж, розглядаючи позов до Газпрому, постановив стягнути з російської компанії компенсації на користь України на суму 4,63 млрд доларів за недопоставку узгоджених транзитних обсягів газу. Крім того, Газпром отримав зобов'язання виплатити на користь 2,56 млрд доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Поновлений судом на посаді голови Державної фіскальної служби України Роман Насіров спростував інформацію про те, що він є людиною президента Петра Порошенка.
В аварії з 12 "учасниками" постраждала одна людина
Організатори присвятили пікет Міжнародному дню боротьби з корупцією, який відзначали 9 грудня, і заявили, що чекають від директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника відповіді, чому немає результату боротьби з корупцією.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...