Сьогодні: 17.12.2018
24.09.18 177 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

70 юних залізничників України відвідали профільний форум у Берліні

Насичена екскурсійна програма стала приємним доповненням до поїздки в Німеччину

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Будинок Ангели Меркель, Рейхстаг, Бранденбурзькі ворота – пам'ятники архітектури, які вже давно стали символами Берліна. Їх вдалося побачити українським студентам – переможцям всеукраїнського освітнього проекту "Залізничник". Екскурсійна програма від Фонду Бориса Колеснікова стала приємним доповненням до поїздки в Німеччину на одну з найбільших транспортних виставок InnoTrans.

З майже тисячі студентів у фінал "Залізничника" пройшло 70 осіб. Переможцями повинна була стати половина.

"Вони вийшли в фінал, вони пройшли величезний шлях конкурсний. Це ж по суті справи плей-офф Ліги чемпіонів. Всі ж конкурси на відсікання, тобто на вибування. І залишилося 70 найкращих в країні. Ну я подивився ... Це просто, знаєте , як ножем по серцю, нехай їдуть всі. Тому ми вдвічі збільшили призовий фонд, і ось вони всі тут ", – розповів президент благодійного фонду Борис Колесніков.

За словами студентів, побачити кращу колекцію світового залізничного бренду – це як побувати в майбутньому. Вони ознайомилися з першим у світі поїздом на водневому паливі. Французька розробка повністю екологічна. У навколишнє середовище поїзд виділяє тільки воду.

Завдяки вільній англійській, студенти без посередників поспілкувалися з топ-менеджерами компаній. Деякі вже навіть встигли домовитися про практику.

"Я спілкувався з главою австрійської компанії. Я хочу отримати знання і досвід за кордоном, для того щоб привезти це в Україну і застосувати тут", – розповів переможець конкурсу "Залізничник" Ігор Парадюк.

У наступному році на цих студентів чекає ще один конкурс. Кращі отримають грант на стажування в провідних залізничних концернах світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Очисна система The Ocean Cleanup була запущена два місяці тому, проте вона досі не працює
Поновлений судом на посаді голови Державної фіскальної служби України Роман Насіров спростував інформацію про те, що він є людиною президента Петра Порошенка.
В аварії з 12 "учасниками" постраждала одна людина
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...