Сьогодні: 16.10.2018
24.09.18 152 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

70 юних залізничників України відвідали профільний форум у Берліні

Насичена екскурсійна програма стала приємним доповненням до поїздки в Німеччину

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Будинок Ангели Меркель, Рейхстаг, Бранденбурзькі ворота – пам'ятники архітектури, які вже давно стали символами Берліна. Їх вдалося побачити українським студентам – переможцям всеукраїнського освітнього проекту "Залізничник". Екскурсійна програма від Фонду Бориса Колеснікова стала приємним доповненням до поїздки в Німеччину на одну з найбільших транспортних виставок InnoTrans.

З майже тисячі студентів у фінал "Залізничника" пройшло 70 осіб. Переможцями повинна була стати половина.

"Вони вийшли в фінал, вони пройшли величезний шлях конкурсний. Це ж по суті справи плей-офф Ліги чемпіонів. Всі ж конкурси на відсікання, тобто на вибування. І залишилося 70 найкращих в країні. Ну я подивився ... Це просто, знаєте , як ножем по серцю, нехай їдуть всі. Тому ми вдвічі збільшили призовий фонд, і ось вони всі тут ", – розповів президент благодійного фонду Борис Колесніков.

За словами студентів, побачити кращу колекцію світового залізничного бренду – це як побувати в майбутньому. Вони ознайомилися з першим у світі поїздом на водневому паливі. Французька розробка повністю екологічна. У навколишнє середовище поїзд виділяє тільки воду.

Завдяки вільній англійській, студенти без посередників поспілкувалися з топ-менеджерами компаній. Деякі вже навіть встигли домовитися про практику.

"Я спілкувався з главою австрійської компанії. Я хочу отримати знання і досвід за кордоном, для того щоб привезти це в Україну і застосувати тут", – розповів переможець конкурсу "Залізничник" Ігор Парадюк.

У наступному році на цих студентів чекає ще один конкурс. Кращі отримають грант на стажування в провідних залізничних концернах світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У низці груп у Facebook розміщували величезну кількість постів для залучення трафіку на веб-сайти, розповіли в компанії.
Після аварії чоловік збрехав, що є співробітником СБУ
Кабінет Міністрів України затвердив наглядову раду ПАТ "Укрпошта" у складі п'яти незалежних членів і двох представників від держави.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...