Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 156 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Політолог Бондаренко: Електорат Бойка плавно перетікає до Вілкула

Після виключення з фракції Опозиційного блоку підтримка нардепа Юрія Бойка впала з 10 до 4,6%, а у заступника голови фракції Олександра Вілкула почав зростати рейтинг, заявив керівник фонду "Українська політика" Костянтин Бондаренко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Ті, хто симпатизував виключеному з фракції Опозиційного блоку нардепу Юрію Бойку, тепер віддають перевагу співголові фракції Олександру Вілкулу, зазначив він.

"На опозиційному фланзі можна спостерігати цікаву тенденцію взаємних перетікань голосів: Юрій Бойко, який ще вчора претендував на роль єдиного лідера від опозиції, починає втрачати свій електорат, який плавно перетікає до Олександра Вілкула. Цікаво, що Бойко– єдиний з українських політиків, хто не передавав свого рейтингу політичній силі, а підживлювався завдяки політичній силі: на президентських виборах 2014 року за Юрія Бойка проголосувало 0,19% виборців, але, ставши співголовою партії "Опозиційний блок", Бойко практично відразу ж дістав стартовий рейтинг на рівні приблизно 10%. Пішовши з Опозиційного блоку, Бойко протягом кількох тижнів знизив рейтинг до 4,6%, водночас почав зростати рейтинг представника Опозиційного блоку Олександра Вілкула (3,1%– загальний результат, 4,5%– від тих, хто визначився)– це при тому, що Вілкул ще не зробив заяви про своє висунення",– написав Бондаренко.

Він опублікував результати соціологічного дослідження, яке проводили у грудні на замовлення Фонду "Українська політика". Вибірка– 4512 респондентів віком від 18 років, жителі всіх областей України, за винятком непідконтрольних територій Донбасу і Криму. Похибка вибірки становить 2,5%.

З'їзд Опозиційного блоку відбудеться 15 грудня. Заяву співголови політради партії Бориса Колеснікова про це опубліковано 6 грудня на офіційному сайті політсили.

9 листопада 2018 року нардепи Юрій Бойко і Вадим Рабінович у Верховній Раді підписали угоду про об'єднання опозиції і створення "Опозиційної платформи– За життя". Партія "Опозиційний блок" на політраді 12 листопада не підтримала ініціативиБойка підписати угоду з партією Рабіновича "За життя".

9 листопада 2018 року нардепи Юрій Бойко і Вадим Рабінович у Верховній Раді підписали угоду про об'єднання опозиції і створення "Опозиційної платформи– За життя". Партія "Опозиційний блок" на політраді 12 листопада не підтримала ініціативиБойка підписати угоду з партією Рабіновича "За життя".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...