Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 125 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Військова розвідка зафіксувала значну активізацію російських військ уздовж кордонів з Україною

За даними Головного управління розвідки Міноборони України, найбільшу активність російська армія проявляє на Донському напрямку в районі українського Донбасу.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Військова розвідка спостерігає певну активність, яка пов'язана з початком нового навчального періоду у збройних силах РФ та посиленням деяких напрямків. Той самий кримський напрямок, донецький напрямок. Зараз дуже активні заходи пішли і з бойової підготовки, переміщення військ у Ростовській області. Якщо говорити про Крим, розпочалися навчання Чорноморського флоту із залученням інших підрозділів із території РФ, насамперед повітряно-десантних",– розповів він.

Скібіцький зазначив, що під виглядом ротації російські війська можуть залучити додаткові сили, які можуть взяти участь у військовій агресії проти України.

"Ми зараз спостерігаємо дуже активну діяльність російських військ саме на Донському напрямку. Переміщення військ там зараз дуже активне",– підкреслив представник ГУР.

30 листопада військова розвідка повідомляла, що на окупованій частині Донбасу бойовиків не відпускають зі служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...