Сьогодні: 19.02.2019
07.12.18 115 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Військова розвідка зафіксувала значну активізацію російських військ уздовж кордонів з Україною

За даними Головного управління розвідки Міноборони України, найбільшу активність російська армія проявляє на Донському напрямку в районі українського Донбасу.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Військова розвідка спостерігає певну активність, яка пов'язана з початком нового навчального періоду у збройних силах РФ та посиленням деяких напрямків. Той самий кримський напрямок, донецький напрямок. Зараз дуже активні заходи пішли і з бойової підготовки, переміщення військ у Ростовській області. Якщо говорити про Крим, розпочалися навчання Чорноморського флоту із залученням інших підрозділів із території РФ, насамперед повітряно-десантних",– розповів він.

Скібіцький зазначив, що під виглядом ротації російські війська можуть залучити додаткові сили, які можуть взяти участь у військовій агресії проти України.

"Ми зараз спостерігаємо дуже активну діяльність російських військ саме на Донському напрямку. Переміщення військ там зараз дуже активне",– підкреслив представник ГУР.

30 листопада військова розвідка повідомляла, що на окупованій частині Донбасу бойовиків не відпускають зі служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Очікують, що у створенні рукописної Біблії візьме участь приблизно 30 тис. українців, і це стане світовим рекордом. Одним із тих, хто вписав рядки до книги, став президент України Петро Порошенко.
У НАК "Нафтогаз України" запевнили, що у 2018 році виплачували дивіденди за графіком, погодженим Кабінетом Міністрів.
Москва не буде поступатися суверенітетом над Курильськими островами і відмовляється обговорювати це питання з Японією, заявив посол Росії в Токіо Михайло Галузін.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...