Сьогодні: 18.06.2019
10.12.18 127 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Виконавець ролі комісара Каттані Плачідо потрапив до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України

Міністерство культури України доповнило перелік діячів мистецтв, які загрожують безпеці країни, прізвищем італійського актора Мікеле Плачідо.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Перелік складає Мінкульт на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Наразі до списку занесено 145 осіб.

"Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці",– нагадують у міністерстві.

Плачідо відомий завдяки головній ролі в телесеріалі про італійську мафію "Спрут", де він зіграв комісара поліції Коррадо Каттані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...