Сьогодні: 18.06.2019
10.12.18 150 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Голосування за угоду про вихід Великобританії з ЄС відкладено – Мей

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей назвала основною причиною перенесення голосування щодо питання затвердження угоди про Brexit необхідність врегулювання кордону Північної Ірландії з Ірландією.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За її словами, досягнуто консенсусу щодо основних аспектів угоди про Brexit, проте є побоювання, що розбіжності, які лишилися, приведуть до відсутності достатньої кількості голосів на підтримку урядового документа.

Однією з головних причин перенесення дати голосування прем'єр назвала необхідність врегулювання питання про кордон між Північною Ірландією і Республікою Ірландія, яка після Brexit стає кордоном із митним союзом і загальним ринком ЄС.

Жителі регіону, миру в якому було так важко досягнуто два десятиліття тому, не хочуть "жорсткого кордону", і угода має враховувати їхні інтереси, заявила Мей.

23 червня 2016 року відбувся референдум про вихід Великобританії з ЄС. Згідно з його результатами, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1%– хотіли залишитися в ЄС. Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей відкидала можливість проведення другого референдуму про Brexit.

22 листопада 2018 року ЄС і Великобританія на рівні переговірників погодили 26-сторінкову декларацію про майбутні відносини.

25 листопада лідери ЄС погодили угоду про Brexit. Європейська рада запропонувала структурам Євросоюзу забезпечити набуття чинності документом із 30 березня 2019 року. Рада також схвалила політичну декларацію про основи відносин між Євросоюзом і Великобританією після Brexit.

Тепер угоду про Brexit мають схвалити парламент Великобританії, Європарламент і парламенти всіх держав– членів ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...