Сьогодні: 18.06.2019
12.12.18 120 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

"Сирітству – ні!": дев'ять років роботи порталу національного усиновлення

Завдяки порталу "Сирітству – ні!" понад 9200 дітей знайшло батьків, тільки цього року в сім'ї забрали 352 дитини.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Дев'ять років тому в межах програми "Сирітству– ні!" Фонду Ріната Ахметова почав роботу однойменний портал. Сьогодні програма та портал "Сирітству– ні!"– лідери національного усиновлення. Усі роки роботи їхня суть залишається незмінною– допомогти дітям знайти щастя в сім'ї. А також показати, що прийомне батьківство– це відповідальний, але посильний крок. Завдяки порталу понад 9200 дітей знайшло батьків. Фонд Ріната Ахметова системно допомагає як усиновителям, так і тим, хто тільки зважився подарувати своє тепло дитині. Відбуваються вебінари з психологами, тренінги для прийомних батьків, здійснюється надання допомоги дитячим будинкам сімейного типу. Аналогів цієї програми і порталу в Україні немає. Вони стали тим невидимим містком, який допомагає дітям знайти батьків",– розповіла директор із розвитку проектів Фонду Ріната Ахметова Тетяна Кухоцька.

Від початку 2018 року завдяки цій програмі свої сім'ї знайшло 352 дітей. Зараз на порталі http://sirotstvy.net/ua/ опубліковано анкети понад 5,5 тис. дітей, які мріють про тепло і турботу люблячої сім'ї.

На лекції було понад 30 майбутніх усиновлювачів, а також батьки– вихователі дитячих будинків сімейного типу зі своїми вихованцями.

Дорослі змогли поспілкуватися з досвідченим психологом Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Любов'ю Лоріашвілі. Вона розвіяла поширені міфи про усиновлення, розповіла покроково про деталі цього процесу і назвала психологічні особливості періоду адаптації дитини в новій сім'ї. Своїм досвідом із потенційними усиновителями поділилися представники дитячих будинків сімейного типу.

"Ми всі різні. Неможливо зробити з дитини свою точну копію, перенести образ іншої людини і зліпити з неї іншу особу. Приймайте дитину такою, якою вона є. Говоріть їй: "Ти в мене найкраща!" Адже якщо ми не будемо розуміти і підтримувати одне одного, ми не станемо сім'єю",– сказала слухачам мама– вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена Руденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...