Сьогодні: 18.01.2019
13.12.18 100 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Ветерани АТО та активісти провели акцію під НАБУ і назвали Ситника агентом Кремля

Організатори присвятили пікет Міжнародному дню боротьби з корупцією, який відзначали 9 грудня, і заявили, що чекають від директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника відповіді, чому немає результату боротьби з корупцією.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Активісти вимагали від директора НАБУ Артема Ситника відповіді, чому немає результатів боротьби з корупцією в Україні. Вони прийшли на мітинг із плакатами "Де результати роботи НАБУ?" і "Ситник– агент Кремля".

"Ми хочемо знати, чому директор НАБУ Артем Ситник не дає відповіді на багато питань: про відсутність реальних показників у роботі НАБУ щодо подолання топ-корупції у вищих ешелонах влади та суддівському корпусі, про приховування ним громадянства країни-агресора у його близьких родичів, про фінансові операції на території окупованого Криму за законодавством країни-агресора, про порушення, допущені ним при проходженні спецперевірки при призначенні на посаду, про порушення і зловживання в роботі бюро і відсутністьреакції на це з боку керівництва НАБУ",– заявив боєць ДУК "Правий сектор" і захисник донецького аеропорту Денис Гайда (позивний Росомаха).

Він додав, що якщо результатів роботи НАБУ не буде, то Ситника чекає відставка, незважаючи на підтримку Заходу і МВФ.

Ветеран АТО Владислав Грищенко (позивний Буча) заявив, що у НАБУ є все для боротьби з корупцією, але суспільство не бачить ефекту від діяльності бюро. Ветеран і керівник організації підтримки ветеранів АТО Олег Бончинський підкреслив, що добровольці будуть боротися з проросійськими чиновниками, а голова всеукраїнської громадської організації "Чесне слово" Володимир Омельчук закликав президента України Петра Порошенка призначати в керівництво правоохоронних органів і спецслужб патріотів, щодо яких немає підозр у співпраці з Російською Федерацією.

Активіст Сергій Антонов закликав працівників Національного антикорупційного бюро професійно збирати доказову базу, щоб відкриті справи завершувалися обвинувальними вироками і реальними строками, а не розвалювалися в судах, пишуть "Українські новини".

фотогалерея (1 з 4)

розгорнути на весь екран

Фото: ukranews.com

Фото: ukranews.com

Фото: ukranews.com

Фото: ukranews.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Також український омбудсмен прокоментувала прохання ФСБ про закрите засідання суду по моряках
Поліція Києва посилила патрулювання біля будівлі Національного медичного університету імені Богомольця, куди намагалася пройти звільнена з посади ректора Катерина Амосова в супроводі своїх прибічників.
Голова білоруського МЗС підтвердив, що між країнами тривають переговори про поліпшення відносин
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...