Сьогодні: 18.06.2019
16.12.18 134 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Система очищення не справляється з пластиком в Тихому океані

Очисна система The Ocean Cleanup була запущена два місяці тому, проте вона досі не працює

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Очисна система The Ocean Cleanup, яку запустили 17 жовтня в Тихому океані, до сих пір не почала відловлювати пластикове сміття з води. Про це повідомляє сайт німецького телеканалу N-TV.Відзначається, що в роботі системи виникли непередбачені труднощі, в результаті чого вона притягує пластик, але не утримує його. Організація, що займається цим проектом, повідомляла про проблеми ще кілька тижнів тому, але рішення досі не знайдено. Система занадто повільно переміщається по воді, і точну причину цього з'ясувати поки не вдалося. На комп'ютерних моделях і при проведенні випробувань проблема не давала про себе знати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Небезпечне сміття: обсяг пластику в океані за 10 років збільшиться втричі
За даними N-TV, установка являє собою трубу в формі латинської букви U, її протяжність становить 600 метрів. До неї прикріплена триметрова завіса, яка повинна утримувати сміття всередині конструкції. Далі пластик повинні забирати кораблі для його подальшої переробки на суші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ВТихому океані виявлено чергове гігантське скупчення пластику
За словами розробників, для коректної роботи системи The Ocean Cleanup потрібно, щоб вона пересувалася по воді швидше, ніж часточки пластику, які їй потрібно виловити. Можливо, її гальмують вітер і хвилі. Також розглядається варіант того, що кінці труби провокують хвильові рухи, що уповільнюють систему.

За розрахунками вчених, після того, як на початку вересня конструкцію для виловлювання сміття перемістили із затоки Сан-Франциско до великої тихоокеанської сміттєвої плями, вона повинна була зібрати з поверхні вод 1,8 трлн часток пластику.

Раніше ми повідомляли, що в Тихому океані знайшли сміттєвий острів розміром з Францію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...