Сьогодні: 23.03.2019
19.12.18 120 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Мерія Києва хоче занести Хрещатик до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

На розроблення документації з метою занесення вулиці Хрещатик до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Київська міська державна адміністрація може виділити 1,8 млн грн на три роки.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

На розроблення документації заплановано виділити 1,8 млн грн на три роки.

Передбачено також розроблення науково-проектної документації "Межі та режими використання зон охорони пам'ятки історії, ландшафту місцевого значення "Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро". На фінансування цих робіт планують виділити 3 млн грн.

Міською цільовою програмою "Охорона і збереження культурної спадщини Києва на 2019–2021 роки" передбачено низку інших заходів, спрямованих на збереження культурної спадщини столиці.

Голова департаменту Олександр Никоряк заявив, що одним із важливих пунктів є напрацювання підготовчих матеріалів до викупу аварійних пам'яток культурної спадщини та повернення їх у комунальну власність.

"У цьому питанні наразі вже все залежить від Верховної Ради. Улітку за ініціативи департаменту були запропоновані і прийняті в першому читанні зміни до законів України щодо посилення відповідальності за доведення до руйнації пам'яток та впровадження можливості примусового викупу таких будівель у комунальну власність місцевих громад. Наразі всі визначні пам'ятки, навіть місцевого значення, можуть бути викуплені виключно в державну власність",– зазначив Никоряк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...