Сьогодні: 23.03.2019
26.12.18 158 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Демонтаж аварійного Шулявського шляхопроводу в Києві перенесли на весну 2019 року

Зміна термінів перекриття і демонтажу Шулявського шляхопроводу в Києві пов'язана з необхідністю замовлення металопрокату, оплата за який мала надійти з митного експерименту, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, затримка пов'язана з необхідністю замовлення металопрокату, оплата за який мала надійти з митного експерименту.

"Роботи з демонтажу, за нашими розрахунками, триватимуть приблизно три місяці, після повного перекриття руху навесні, звичайно",– додав Давтян.

На початку жовтня головний інженер КП "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" Олександр Здольник заявив, що Шулявський шляхопровід знесуть у перші вихідні листопада.

27 лютого 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу. Як повідомили в "Київавтодорі", причинами обвалення мосту стали дія вогню і корозія бетону.

19 травня департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації вибрав проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, розробником якого є "Київдормістпроект". Вартість проекту оцінюють у 400 млн грн.

За словами мера Києва Віталія Кличка, щоб реалізувати проект, необхідно знести частину корпуса заводу "Більшовик". Він додав, що розв'язку було побудовано в 60-х роках минулого століття і Шулявський шляхопровід давно потребував реконструкції.

Підготовку до реконструкції Шулявського шляхопроводу розпочали 1 травня, роботи триватимуть приблизно 17 місяців.

Про непрозорість тендера на ремонт шляхопроводу та відхилення заявок двох претендентів заявляли журналісти спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканала "UA:Перший" "Схеми" у випуску, оприлюдненому 28 червня.

У КМДА заявили, що відкритіторги щодо реконструкції Шулявського мосту булопроведено в межах закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...