Сьогодні: 18.01.2019
26.12.18 147 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Демонтаж аварійного Шулявського шляхопроводу в Києві перенесли на весну 2019 року

Зміна термінів перекриття і демонтажу Шулявського шляхопроводу в Києві пов'язана з необхідністю замовлення металопрокату, оплата за який мала надійти з митного експерименту, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, затримка пов'язана з необхідністю замовлення металопрокату, оплата за який мала надійти з митного експерименту.

"Роботи з демонтажу, за нашими розрахунками, триватимуть приблизно три місяці, після повного перекриття руху навесні, звичайно",– додав Давтян.

На початку жовтня головний інженер КП "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" Олександр Здольник заявив, що Шулявський шляхопровід знесуть у перші вихідні листопада.

27 лютого 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу. Як повідомили в "Київавтодорі", причинами обвалення мосту стали дія вогню і корозія бетону.

19 травня департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації вибрав проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, розробником якого є "Київдормістпроект". Вартість проекту оцінюють у 400 млн грн.

За словами мера Києва Віталія Кличка, щоб реалізувати проект, необхідно знести частину корпуса заводу "Більшовик". Він додав, що розв'язку було побудовано в 60-х роках минулого століття і Шулявський шляхопровід давно потребував реконструкції.

Підготовку до реконструкції Шулявського шляхопроводу розпочали 1 травня, роботи триватимуть приблизно 17 місяців.

Про непрозорість тендера на ремонт шляхопроводу та відхилення заявок двох претендентів заявляли журналісти спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканала "UA:Перший" "Схеми" у випуску, оприлюдненому 28 червня.

У КМДА заявили, що відкритіторги щодо реконструкції Шулявського мосту булопроведено в межах закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Також український омбудсмен прокоментувала прохання ФСБ про закрите засідання суду по моряках
Поліція Києва посилила патрулювання біля будівлі Національного медичного університету імені Богомольця, куди намагалася пройти звільнена з посади ректора Катерина Амосова в супроводі своїх прибічників.
Голова білоруського МЗС підтвердив, що між країнами тривають переговори про поліпшення відносин
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...