Сьогодні: 23.03.2019
27.12.18 118 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Кабмін України розширив перелік офшорних зон

До переліку офшорних зон потрапили Тринідад і Тобаго, Намібія, Палау та Американське Самоа, розповіли в Міністерстві економічного розвитку України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Кабмін відніс Тринідад і Тобаго, Намібію і Палау та Американське Самоа до переліку офшорних зон",– розповіли в прес-службі.

У відомстві додали, що Україна періодично оновлює український перелік офшорних зон з огляду на дані глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей Організації економічного співробітництва і розвитку.

"Форум сформував чорний список держав, що не налаштовані на співпрацю з питань оподаткування та не імплементують стандарти ОЕСР, до якого й увійшли зазначені країни. Рішення дозволить більш ефективно запобігти та протидіяти відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також фінансуванню тероризму і розповсюдженню зброї масового знищення",– пояснили в міністерстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...