Сьогодні: 18.01.2019
27.12.18 109 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Кабмін України розширив перелік офшорних зон

До переліку офшорних зон потрапили Тринідад і Тобаго, Намібія, Палау та Американське Самоа, розповіли в Міністерстві економічного розвитку України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Кабмін відніс Тринідад і Тобаго, Намібію і Палау та Американське Самоа до переліку офшорних зон",– розповіли в прес-службі.

У відомстві додали, що Україна періодично оновлює український перелік офшорних зон з огляду на дані глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей Організації економічного співробітництва і розвитку.

"Форум сформував чорний список держав, що не налаштовані на співпрацю з питань оподаткування та не імплементують стандарти ОЕСР, до якого й увійшли зазначені країни. Рішення дозволить більш ефективно запобігти та протидіяти відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також фінансуванню тероризму і розповсюдженню зброї масового знищення",– пояснили в міністерстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Також український омбудсмен прокоментувала прохання ФСБ про закрите засідання суду по моряках
Поліція Києва посилила патрулювання біля будівлі Національного медичного університету імені Богомольця, куди намагалася пройти звільнена з посади ректора Катерина Амосова в супроводі своїх прибічників.
Голова білоруського МЗС підтвердив, що між країнами тривають переговори про поліпшення відносин
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...