Сьогодні: 18.06.2019
27.12.18 127 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Кабмін України розширив перелік офшорних зон

До переліку офшорних зон потрапили Тринідад і Тобаго, Намібія, Палау та Американське Самоа, розповіли в Міністерстві економічного розвитку України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Кабмін відніс Тринідад і Тобаго, Намібію і Палау та Американське Самоа до переліку офшорних зон",– розповіли в прес-службі.

У відомстві додали, що Україна періодично оновлює український перелік офшорних зон з огляду на дані глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей Організації економічного співробітництва і розвитку.

"Форум сформував чорний список держав, що не налаштовані на співпрацю з питань оподаткування та не імплементують стандарти ОЕСР, до якого й увійшли зазначені країни. Рішення дозволить більш ефективно запобігти та протидіяти відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також фінансуванню тероризму і розповсюдженню зброї масового знищення",– пояснили в міністерстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...