Сьогодні: 25.08.2019
14.01.19 162 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Білорусь взяла курс на США: в Мінську розкрили деталі

Голова білоруського МЗС підтвердив, що між країнами тривають переговори про поліпшення відносин

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Між Білоруссю та США дійсно йдуть переговори про поліпшення відносин, підтвердив голова МЗС Білорусії Володимир Макей. За його словами, Мінськ і Вашингтон обговорюють навіть можливість обміну послами.

"Ми ведемо переговори з усього спектру проблемних питань, що залишаються в наших відносинах, в тому числі і з питань, пов'язаних з перспективою розширення дипломатичної присутності в обох державах", – заявив білоруський міністр 14 січня.

Голова МЗС уточнив, що країни ведуть переговори "виходячи з розуміння, що обидві сторони повинні бути представлені на рівні послів". При цьому, він закликав переглянути рішення, "що вплинули на якість, рівень співпраці" його країни зі США, якщо для цього склалися умови.

Володимир Макей підкреслив, що його країна усвідомлює, "яку роль відіграють Сполучені Штати Америки в світі".

"Тому ми зацікавлені в рамках диверсифікації наших зовнішньополітичних, зовнішньоекономічних відносин у розвитку нормального співробітництва зі США", – сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня прес-секретар МЗС Білорусі підтвердив, що між Мінськом і Вашингтоном відбулися телефонні дзвінки, на яких обговорювалися питання поліпшення двосторонніх відносин між країнами.

Водночас раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко попередив, якщо Москва не піде Мінську назустріч у вирішенні наслідків податкового маневру в нафтовій сфері, то може втратити свого "єдиного союзника на західному напрямку".

Крім того, Лукашенко пояснив і те, чому наразі питання про створення єдиної держави Білорусі і Росії навіть не стоїть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...