Сьогодні: 25.08.2019
14.01.19 105 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Ситуація біля медуніверситету імені Богомольця спокійна – поліція

Поліція Києва посилила патрулювання біля будівлі Національного медичного університету імені Богомольця, куди намагалася пройти звільнена з посади ректора Катерина Амосова в супроводі своїх прибічників.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Правоохоронці посилили патрулювання біля будівлі вишу.

"На службу 102 надійшло повідомлення про те, що в приміщення університету на бульварі Тараса Шевченка зайшли невідомі і виник конфлікт з охороною... На місці перебували співробітники Державної виконавчої служби, які звернулися з проханням забезпечити правопорядок",– ідеться в повідомленні.

Правоохоронці збирають пояснення в учасників конфлікту і закликають сторони "вирішувати всі спірні питання виключно в правовому полі".

14 січня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун оприлюднила відео, на якому видно, як група людей намагається прорватися в медуніверситет. За деякий час в.о. міністра повідомила, що поліція вивела з будівлі вишу людей, які її штурмували. За словами Супрун, в університет намагалася пройти звільнена з посади ректора Катерина Амосова в супроводі своїх прибічників.

20 лютого 2018 року в МОЗ повідомили, що Амосовуусунули від виконання обов'язків ректорамедуніверситету, оскільки вона не забезпечила проведення у виші ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів.

1 березня Окружний адміністративний суд Києвапоновив Амосову на посаді ректора, але6 березняМОЗ знову усунуло її.

2 квітняМОЗ достроково розірвало з Амосовою контракт. Вона оскаржила це рішення.

23 квітня МОЗ України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади ректора НМУ.

26 квітня Печерський райсуд Києвазаборонив проводитиконкурс, оскільки він може "істотно ускладнити чи унеможливити виконання гіпотетичного рішення суду" про поновлення Амосової на роботі.

20 вересня судпоновив Амосову на посаді ректораНМУ. У МОЗназвали це рішення суду незаконним.

1 жовтня Міністерство охорони здоров'я Українипоновило Амосову на посаді ректора НМУімені Богомольця за рішенням Печерського райсуду Києва, а потім знову її звільнило.

Окружний адмінсуд Києва 20 груднязнову поновив Амосовуна посаді ректора. У МОЗ заявили, що мають намір оскаржити рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...