Сьогодні: 25.08.2019
04.02.19 194 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

В Естонії заявили, що Росія має відшкодувати збитки за радянську окупацію

Глава мін'юсту Естонії Урмас Рейнсалу заявив про необхідність вимагати від Росії компенсацію збитків за радянську окупацію.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми святкуємо річницю Тартуського миру. Ми з відданістю згадуємо про сміливість естонських солдатів і дипломатів, які будували свою державу. Для Естонії мирний договір, по суті, закінчився перемогою. Друга стаття мирного договору, згідно з яким Росія назавжди відмовлялася від своїх привілеїв щодо Естонії, дійсна і зараз",– зазначив Рейнсалу.

Він сказав, що ті, хто сьогодні говорить про важливість Тартуського миру, не повинні забувати, що Радянський Союз окупував Естонію, порушивши саме Тартуський мир.

"Його правонаступниця Росія має це визнати, і за фактом вона, виходячи з міжнародного права, зобов'язана відшкодувати завдані нею збитки... ми повинні заявити офіційно про це Росії, світовій громадськості та самим собі",– підкреслив міністр.

Тартуський мир – договір, укладений між радянською Росією та Естонією 2 лютого 1920 року в естонському місті Тарту. Договір було підписано після закінчення бойових дій Естонської війни за незалежність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...