Сьогодні: 23.04.2019
04.02.19 159 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

У Харкові на стихійному звалищі знайшли мертвих свиней, заражених африканською чумою – Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба посилила заходи ветеринарно-санітарного контролю продуктів тваринного походження на продовольчих ринках у Харківській області у зв'язку з виявленням мертвих тварин на звалищі в Харкові, заражених африканською чумою свиней.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Фахівці провели епізоотичне розслідування і відібрали проби патологічного матеріалу. "За результатами досліджень регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області в патологічному матеріалі виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней",– ідеться в повідомленні.

2 лютого трупи свиней спалили, на місці знищення останків тварин провели дезінфекцію.

Держпродспоживслужба посилила заходи ветеринарно-санітарного контролю сировини та продуктів тваринного походження на агропродовольчих ринках області та організувала переоблік поголів'я свиней у господарствах незалежно від форм власності.

"4 лютого заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді з метою недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней",– ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У другому турі президентських виборів відрив між кількістю голосів за шоумена Володимира Зеленського та чинного главу Української держави Петра Порошенка становить понад 48%, повідомили в Центральній виборчій комісії України.
Двом пасажирам автобуса вдалося втекти і дістатися до найближчого контрольно-пропускного пункту.
38 учнів школи №1 міста Черкас госпіталізовано з отруєнням, стан 15 із них – середньої тяжкості, повідомили в МОЗ. 37 дітям допомогу надано амбулаторно.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...