Сьогодні: 19.02.2019
04.02.19 146 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

У Харкові на стихійному звалищі знайшли мертвих свиней, заражених африканською чумою – Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба посилила заходи ветеринарно-санітарного контролю продуктів тваринного походження на продовольчих ринках у Харківській області у зв'язку з виявленням мертвих тварин на звалищі в Харкові, заражених африканською чумою свиней.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Фахівці провели епізоотичне розслідування і відібрали проби патологічного матеріалу. "За результатами досліджень регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області в патологічному матеріалі виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней",– ідеться в повідомленні.

2 лютого трупи свиней спалили, на місці знищення останків тварин провели дезінфекцію.

Держпродспоживслужба посилила заходи ветеринарно-санітарного контролю сировини та продуктів тваринного походження на агропродовольчих ринках області та організувала переоблік поголів'я свиней у господарствах незалежно від форм власності.

"4 лютого заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді з метою недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней",– ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Очікують, що у створенні рукописної Біблії візьме участь приблизно 30 тис. українців, і це стане світовим рекордом. Одним із тих, хто вписав рядки до книги, став президент України Петро Порошенко.
У НАК "Нафтогаз України" запевнили, що у 2018 році виплачували дивіденди за графіком, погодженим Кабінетом Міністрів.
Москва не буде поступатися суверенітетом над Курильськими островами і відмовляється обговорювати це питання з Японією, заявив посол Росії в Токіо Михайло Галузін.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...