Сьогодні: 25.08.2019
04.02.19 173 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

У Харкові на стихійному звалищі знайшли мертвих свиней, заражених африканською чумою – Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба посилила заходи ветеринарно-санітарного контролю продуктів тваринного походження на продовольчих ринках у Харківській області у зв'язку з виявленням мертвих тварин на звалищі в Харкові, заражених африканською чумою свиней.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Фахівці провели епізоотичне розслідування і відібрали проби патологічного матеріалу. "За результатами досліджень регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області в патологічному матеріалі виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней",– ідеться в повідомленні.

2 лютого трупи свиней спалили, на місці знищення останків тварин провели дезінфекцію.

Держпродспоживслужба посилила заходи ветеринарно-санітарного контролю сировини та продуктів тваринного походження на агропродовольчих ринках області та організувала переоблік поголів'я свиней у господарствах незалежно від форм власності.

"4 лютого заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді з метою недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней",– ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...