Сьогодні: 25.08.2019
04.02.19 2370 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Океан змінює колір через глобальне потепління - вчені

Десь до 2100 року зміниться колір, приблизно, половини океану, що призведе до різких зрушень в екосистемі.

Вчені з'ясували, що через глобальне потепління Світовий океан почав міняти колір. Про це повідомляє журнал Корреспондент з посиланням на Nature Communications.

Води океану стануть більш яскравими через бурхливий ріст синьо-зелених водоростей і деяких видів планктону. Причиною цього стане глобальне потепління.

Фахівці, які вивчають це питання, припускали, що такі зміни почнуться не раніше другої половини століття. Але перші його сигнали помітні вже зараз.

Близько половини світового океану "стануть яскравішими" вже до 2100 року. Вода біля тропіків стане синішою, а в приполярних і екваторіальних водах - зеленішою.

Крім візуального ефекту, зміна кольору океану призведе до серйозних змін екосистем.

Раніше повідомлялося, що площа льодового покриву в Антарктиці рекордно зменшилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...