Сьогодні: 20.02.2019
05.02.19 298 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Вчені виявили несподівану особливість жіночого мозку

Жіночий мозок у будь-якому випадку виявляється молодшим за чоловічий, якщо йдеться про той же вік.

Американські вчені встановили, що жіночий мозок в одному і тому ж віці є, в середньому, на 3,8 роки молодшим за чоловічий. Про цепише Корреспондент з посиланням на NewScientist.

Це питання досліджували фахівець Ману Гоял з колегами, які представляють Медичний факультет Вашингтонського університету в Сент-Луїсі. Загалом в експерименті взяли участь 205 чоловіків і жінок у віці від 20 до 82 років.

Вчені в ході роботи використовували позитронно-емісійну томографію, техніку візуалізації, яка допомагає виявити метаболізм мозку шляхом вимірювання потоку кисню і глюкози. Мозок споживає велику кількість глюкози для виробництва енергії, але механізм споживання змінюється з віком.

Відомо, що старіючи, мозок зменшується. Раніше вже було відомо, що чоловічий мозок має тенденцію скорочуватися швидше. При цьому жіночий мозок залишається більш молодим, і це актуально для будь-якого віку.

"Але поки що ми не знаємо, що це означає. Не виключено, що подібний феномен є причиною, за якою жінки в старшому віці не демонструють серйозних когнітивних змін - все тому, що їх мозок молодший. Наші подальші дослідження спрямовані на підтвердження цієї гіпотези", - зазначає Ману Гоял.

Раніше повідомлялося, що ізраїльські вчені піддалися критиці за нову вакцину проти раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Очікують, що у створенні рукописної Біблії візьме участь приблизно 30 тис. українців, і це стане світовим рекордом. Одним із тих, хто вписав рядки до книги, став президент України Петро Порошенко.
У НАК "Нафтогаз України" запевнили, що у 2018 році виплачували дивіденди за графіком, погодженим Кабінетом Міністрів.
Москва не буде поступатися суверенітетом над Курильськими островами і відмовляється обговорювати це питання з Японією, заявив посол Росії в Токіо Михайло Галузін.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...