Сьогодні: 19.07.2019
05.02.19 1958 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Вчені виявили несподівану особливість жіночого мозку

Жіночий мозок у будь-якому випадку виявляється молодшим за чоловічий, якщо йдеться про той же вік.

Американські вчені встановили, що жіночий мозок в одному і тому ж віці є, в середньому, на 3,8 роки молодшим за чоловічий. Про цепише Корреспондент з посиланням на NewScientist.

Це питання досліджували фахівець Ману Гоял з колегами, які представляють Медичний факультет Вашингтонського університету в Сент-Луїсі. Загалом в експерименті взяли участь 205 чоловіків і жінок у віці від 20 до 82 років.

Вчені в ході роботи використовували позитронно-емісійну томографію, техніку візуалізації, яка допомагає виявити метаболізм мозку шляхом вимірювання потоку кисню і глюкози. Мозок споживає велику кількість глюкози для виробництва енергії, але механізм споживання змінюється з віком.

Відомо, що старіючи, мозок зменшується. Раніше вже було відомо, що чоловічий мозок має тенденцію скорочуватися швидше. При цьому жіночий мозок залишається більш молодим, і це актуально для будь-якого віку.

"Але поки що ми не знаємо, що це означає. Не виключено, що подібний феномен є причиною, за якою жінки в старшому віці не демонструють серйозних когнітивних змін - все тому, що їх мозок молодший. Наші подальші дослідження спрямовані на підтвердження цієї гіпотези", - зазначає Ману Гоял.

Раніше повідомлялося, що ізраїльські вчені піддалися критиці за нову вакцину проти раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найбільше співробітників бракує в департаменті патрульної поліції Національної поліції України, кількість вакантних посад там становить 3,8 тис., або 20,9%.
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які потрапили під обстріл у районі Золотого, не постраждали, повідомили в організації.
Український президент Володимир Зеленський 1 липня написав лист до Верховної Ради, у якому знову просить невідкладно розглянути питання про звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка й міністра закордонних справ Павла Клімкіна.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...