Сьогодні: 19.02.2019
12.02.19 105 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

За останній тиждень на кір в Україні захворіло понад 3 тис. осіб – МОЗ

У 2019 році від кору в Україні померло восьмеро осіб, серед яких двоє дітей, у 2018 році ця хвороба забрала 16 життів, поінформували в Міністерстві охорони здоров'я.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, упродовж 6-го тижня 2019 року на кір захворіло 3142 людини– 1472 дорослих і 1670 дітей, що на 7% менше порівняно з показниками попереднього тижня. Щеплення– єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності",– ідеться в повідомленні.

Наголошують, що за минулий тиждень від кору померло двоє дорослих українців, зокрема18-річний студент. Усього у 2019 році померло восьмеро осіб, серед яких двоє дітей. У 2018 році кір забрав 16 життів.

"Усього із 28 грудня 2018-го до 8 лютого 2019 року на кір в Україні захворіло 18 170 людей– 7808 дорослих і 10 362 дитини... Для надійного захисту від хвороби всі діти мають своєчасно одержати як першу, так і другу дозу вакцини проти кору. Міністерство охорони здоров'я закликає батьків обов'язково вакцинувати дітей за календарем щеплень і якомога швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію",– продовжили в МОЗ.

Зазначають, що вакцини для дітей безкоштовні, також безкоштовні щеплення для дорослих із груп ризику: військові, студенти, педагоги і медики.

"Якщо ви контактували із хворим на кір, убезпечити або суттєво знизити ризик захворювання може вакцинація. Зверніться до лікаря-терапевта, педіатра або сімейного лікаря, щоб з'ясувати, чи маєте ви достатній захист від кору і чи треба вам зробити щеплення якомога швидше", – додали в міністерстві.

23 січня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що в Україні можуть оголосити епідемію кору. 30 січня вона повідомила, що МОЗне буде вдаватися до такого кроку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Очікують, що у створенні рукописної Біблії візьме участь приблизно 30 тис. українців, і це стане світовим рекордом. Одним із тих, хто вписав рядки до книги, став президент України Петро Порошенко.
У НАК "Нафтогаз України" запевнили, що у 2018 році виплачували дивіденди за графіком, погодженим Кабінетом Міністрів.
Москва не буде поступатися суверенітетом над Курильськими островами і відмовляється обговорювати це питання з Японією, заявив посол Росії в Токіо Михайло Галузін.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...