Сьогодні: 15.07.2019
20.02.19 120 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Гість щорічного послання Путіна впав на підлогу під час спроби зайняти місце ближче до президента

Під час виступу президента Росії Володимира Путіна перед Федеральними зборами один із гостей заходу хотів зайняти місце біля глави держави, але в поспіху впав. Особу чоловіка журналістам установити не вдалося.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За даними видання, місця в залі було розподілено на кілька секторів. У перший, VIP, було запрошено високопоставлених гостей, які проходили окремо. Інші мали заходити в загальному порядку і могли сідати на інші місця вільно.

Коли двері відкрили, політики, громадські діячі та чиновники поспішили зайняти місця поближче до президента, одразу за VIP-сектором, і почали бігти вперед. Один із гостей упав на підлогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найбільше співробітників бракує в департаменті патрульної поліції Національної поліції України, кількість вакантних посад там становить 3,8 тис., або 20,9%.
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які потрапили під обстріл у районі Золотого, не постраждали, повідомили в організації.
Український президент Володимир Зеленський 1 липня написав лист до Верховної Ради, у якому знову просить невідкладно розглянути питання про звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка й міністра закордонних справ Павла Клімкіна.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...