Сьогодні: 23.05.2019
21.02.19 124 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Після вибухів в окупованому Донецьку Слідком РФ порушив справу за статтею "міжнародний тероризм"

Порушення кримінальної справи за фактом того, що відбувається в окупованому Донецьку, Слідком РФ аргументував підписанням Росією Мінських угод.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Вивчення фактів з урахуванням політичних процесів та інтересів української влади свідчить про те, що дії осіб, які вчинили цей злочин, було спрямовано на дестабілізацію ситуації в районах конфлікту з метою порушення мирного співіснування народів",– ідеться в повідомленні.

У Слідкомі також уважають, що інцидент загрожував життю і здоров'ю цивільних осіб та порушував "нормальну діяльність представників ОБСЄ, покликану якраз сприяти зниженню напруженості і забезпеченню миру, стабільності та безпеки на території конфлікту, а також підривають Мінські домовленості, гарантом яких серед інших країн є й Росія".

Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 361 (акт міжнародного тероризму) КК РФ.

18 лютого сепаратистське агентство ДАН повідомило про три саморобні вибухові пристрої, які привели в дію біля готелю "Парк Інн", де базуються спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, та адміністративних будівель "керівництва республіки".

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей. Донецьк розташований на окупованій території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...