Сьогодні: 21.03.2019
21.02.19 116 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Після вибухів в окупованому Донецьку Слідком РФ порушив справу за статтею "міжнародний тероризм"

Порушення кримінальної справи за фактом того, що відбувається в окупованому Донецьку, Слідком РФ аргументував підписанням Росією Мінських угод.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Вивчення фактів з урахуванням політичних процесів та інтересів української влади свідчить про те, що дії осіб, які вчинили цей злочин, було спрямовано на дестабілізацію ситуації в районах конфлікту з метою порушення мирного співіснування народів",– ідеться в повідомленні.

У Слідкомі також уважають, що інцидент загрожував життю і здоров'ю цивільних осіб та порушував "нормальну діяльність представників ОБСЄ, покликану якраз сприяти зниженню напруженості і забезпеченню миру, стабільності та безпеки на території конфлікту, а також підривають Мінські домовленості, гарантом яких серед інших країн є й Росія".

Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 361 (акт міжнародного тероризму) КК РФ.

18 лютого сепаратистське агентство ДАН повідомило про три саморобні вибухові пристрої, які привели в дію біля готелю "Парк Інн", де базуються спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, та адміністративних будівель "керівництва республіки".

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей. Донецьк розташований на окупованій території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...