Сьогодні: 21.03.2019
21.02.19 142 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Захарова про нові озброєння РФ: Невже західні партнери думали, що ми селфі з ними будемо робити після розширення НАТО?

Рік тому західні партнери Росії говорили, що "російських мультиків" із новітніми видами озброєння боятися не потрібно, а тепер зрозуміли, що перебувають "в об'єктиві", заявила речниця міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"ЗМІ: "У НАТО назвали неприйнятними заяви російської сторони з погрозами взяти на приціл союзників". Навіщо відразу так нервувати. Рівно рік тому західні партнери наввипередки заявляли, що "російських мультиків" із новітніми видами озброєння боятися не треба, що все це блеф Кремля. А тепер раптом "зрозуміли", що "в об'єктиві", і навіть почали "здогадуватися", до чого його прикріплено? Невже думали, ми селфі з ними робитимемо після розширення НАТО, виходу США з ПРО, збільшення американського контингенту в Європі і нескінченного колективного втручання Заходу у внутрішні справи суверенних держав?"– написала Захарова.

Вона додала, що "знов і знов російська сторона повторює: це винятково захід у відповідь у разі агресивних дій партнерів".

"Погодьтеся, принципово важливе доповнення",– заявила речниця МЗС РФ.

https://www.facebook.com/maria.zakharova.167/posts/10218939686472839

Під час щорічного послання президента Росії Володимира Путіна Федеральним зборам РФ у 2018 році показали відео з пробними запусками ракетта анімаційні ролики з моделюванням ураження умовних цілей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...