Сьогодні: 23.05.2019
21.02.19 110 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Прокурор, який фігурує в розслідуванні "Нового времени", заявив, що справу про розголошення документів почали за його заявою

Екс-заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць підтвердив факт навчання його дочки у Великобританії, але запевнив, що у статті журналіста "Нового времени" Івана Верстюка перебільшено його вартість.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Коли я побачив в інтернеті документи, які дало представництво Великобританії, написав у посольство Великобританії й у кримінальну поліцію Великобританії. Мені стало відомо минулого року, що уряд Великобританії звернувся до Генпрокуратури, і було розпочато кримінальне провадження. Щодо розголошення документів– так, це була моя заява",– зазначив екс-прокурор.

Корнієць також підтвердив інформацію, опубліковану у статті Верстюка, про те, що оплатив навчання дочки у Великобританії, маючи невеликий офіційний дохід. Він стверджує, що для цього продав квартиру в Києві, а вартість навчання в розслідуванні журналіста перебільшено.

"Цифра, яку вони там називали, не відповідає дійсності, навчання там коштує не 200 тис., воно коштує 10 тис. на рік",– заявив екс-прокурор (у статті Верстюка вказано суму £120 тис.).

Корнієць– один із "діамантових прокурорів", високопоставлених співробітників прокуратури, затриманих у липні 2015 року на хабарі врозмірі 3 млн 150 тис. грн. (Другий фігурант– колишній перший заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін). Справу про корупцію досі розглядає Голосіївський райсуд Києва.

18 лютого Печерський районний суд Києва дав ГПУ доступ до внутрішніх матеріалів редакції "Нового времени" через публікацію матеріалів про Корнійця. Журналісти заявили, що це рішення порушує"не тільки свободу слова, але й право журналістів на захист джерел інформації".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...