Сьогодні: 21.03.2019
25.02.19 128 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Березенко став фігурантом кримінальних проваджень на підставі заяв двох кандидатів у президенти – Аваков

Нардепу від Блоку Петра Порошенка Сергієві Березенку не варто хвилюватися через те, що він став фігурантом кримінальних проваджень, відкритих через вибори президента, уважає міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Я уважно прочитав нещодавно адресовані мені заяву пана Сергія Березенка із фракції БПП про те, що він обурений тим, що він є фігурантом прваджень. Не треба хвилюватися, що ти фігурант проваджень, завжди є перевірка, і ця перевірка встановить факти. Якщо ти чесна людина, тобі нема чого боятися. Або в тебе завжди вибір перестати робити, що ти робиш, стаючи фігурантом",– сказав він.

За словами міністра, "Березенко став фігурантом проваджень на основі заяв щонайменше двох кандидатів у президенти".

"І його ім'я як організатора схем згадано в цілвй низці з цих звернень. І ми не можемо не зафіксувати ці звернення і не вести розслідування. Хвилюватися не треба, що ти фігурант",– уважає глава МВС.

Аваков зазначив, що сам є фігурантом щонайменше чотирьох кримінальних справ РФ, його "оголошено в розшук, заочно заарештовано".

"Тож не хвилюйтеся, пане Березенко, треба просто спокійно робити свою роботу",– підкреслив міністр.

В інтерв'ю ZN.UA, опублікованому 22 лютого, Аваков заявив, що Березенко фігурує у кримінальних провадженнях стосовно підкупу виборців. "Його називають організатором схем. Він– народний депутат, і щодо нього слідчі дії проводити не можна. Але за фактом– так, у провадженнях фігурує. Тимошенко принесла величезну пачку документів. Там теж фігурує Березенко",– сказав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...