Сьогодні: 23.05.2019
26.02.19 121 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Вищий антикорупційний суд зареєстровано як юридичну особу – судова адміністрація

Державна судова адміністрація повідомила, що запис про створення Вищого антикорупційного суду внесено до Єдиного державного реєстру.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"22 лютого 2019 року відповідно до ст. 147 закону України "Про судоустрій і статус суддів" здійснено державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи– Вищого антикорупційного суду, про що внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб– підприємців та громадських формувань",– заявили в судовій адміністрації.

Ідентифікаційний код антикорупційного суду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб– підприємців та громадських формувань– 42836259. Місцеперебування юридичної особи– місто Київ, вулиця Липська, будинок 18/5.

Закон про створення Вищого антикорупційного суду в Україні ухвалили в червні 2018 року. Конкурс на 27 посад у новому суді та на 12 посад у його апеляційній палаті було оголошено 2 серпня.

Документи подали 342 юристи. До іспитів було допущено 270. Із них 113 осіб успішно склали іспит. Після інтерв'ю, які проводили міжнародні експерти, залишився 71 кандидат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...