Сьогодні: 21.03.2019
26.02.19 109 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Вищий антикорупційний суд зареєстровано як юридичну особу – судова адміністрація

Державна судова адміністрація повідомила, що запис про створення Вищого антикорупційного суду внесено до Єдиного державного реєстру.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"22 лютого 2019 року відповідно до ст. 147 закону України "Про судоустрій і статус суддів" здійснено державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи– Вищого антикорупційного суду, про що внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб– підприємців та громадських формувань",– заявили в судовій адміністрації.

Ідентифікаційний код антикорупційного суду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб– підприємців та громадських формувань– 42836259. Місцеперебування юридичної особи– місто Київ, вулиця Липська, будинок 18/5.

Закон про створення Вищого антикорупційного суду в Україні ухвалили в червні 2018 року. Конкурс на 27 посад у новому суді та на 12 посад у його апеляційній палаті було оголошено 2 серпня.

Документи подали 342 юристи. До іспитів було допущено 270. Із них 113 осіб успішно склали іспит. Після інтерв'ю, які проводили міжнародні експерти, залишився 71 кандидат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Документи вилетіли на проїжджу частину біля будівлі суду та на цвинтарі, повідомив "Киев Оперативный".
Своєрідну кавер-версію хіта російського колеги артист виконав на одному з недавніх своїх концертів.
За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...