Сьогодні: 15.07.2019
26.02.19 128 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Вищий антикорупційний суд зареєстровано як юридичну особу – судова адміністрація

Державна судова адміністрація повідомила, що запис про створення Вищого антикорупційного суду внесено до Єдиного державного реєстру.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"22 лютого 2019 року відповідно до ст. 147 закону України "Про судоустрій і статус суддів" здійснено державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи– Вищого антикорупційного суду, про що внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб– підприємців та громадських формувань",– заявили в судовій адміністрації.

Ідентифікаційний код антикорупційного суду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб– підприємців та громадських формувань– 42836259. Місцеперебування юридичної особи– місто Київ, вулиця Липська, будинок 18/5.

Закон про створення Вищого антикорупційного суду в Україні ухвалили в червні 2018 року. Конкурс на 27 посад у новому суді та на 12 посад у його апеляційній палаті було оголошено 2 серпня.

Документи подали 342 юристи. До іспитів було допущено 270. Із них 113 осіб успішно склали іспит. Після інтерв'ю, які проводили міжнародні експерти, залишився 71 кандидат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найбільше співробітників бракує в департаменті патрульної поліції Національної поліції України, кількість вакантних посад там становить 3,8 тис., або 20,9%.
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які потрапили під обстріл у районі Золотого, не постраждали, повідомили в організації.
Український президент Володимир Зеленський 1 липня написав лист до Верховної Ради, у якому знову просить невідкладно розглянути питання про звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка й міністра закордонних справ Павла Клімкіна.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...