Сьогодні: 23.05.2019
11.03.19 146 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Трамп попросить виділити з бюджету США понад $8 млрд на будівництво стіни з Мексикою наступного року – Reuters

За словами співрозмовника Reuters, сума, потрібна президенту США на будівництво стіни з Мексикою, ушестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом останніх двох років.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За словами співрозмовника агентства, така сума вшестеро перевищує виділені Конгресом кошти протягом двох останніх років і на 6% більша за ту, яку Трамп планував витратити після введення режиму надзвичайного стану у США.

Наступного року Трамп має намір витратити на стіну $5 млрд із бюджету міністерства внутрішньої безпеки США і $3,6 млрд– із бюджету Пентагону. Бюджетна пропозиція Трампа також передбачає залучення понад 2,8 тис. американських силовиків для посилення безпеки на кордоні та 100 судових груп для розгляду імміграційних справ.

Reuters зазначає, що представники Демократичної партії США, у яких більшість у Конгресі, імовірно, не підтримають ініціативи президента.

2020-й фінансовий рік у США розпочинається 1 жовтня. До цієї дати має бути затверджено бюджет країни, інакше може розпочатися новий "шатдаун".

Ідею побудувати стіну на кордоні з Мексикою Трамп озвучував під час своєї передвиборчої кампанії. У січні 2017 року Трамп заявив, що всі витрати з американського бюджету на будівництво стіни на кордоні з Мексикою вона відшкодує пізніше.

11 грудня 2018 року Трамп пообіцяв зупинити роботу американського уряду, якщо фінансування будівництва стіни не буде додано до пакета державних витрат. 22 грудня у США зупинили роботу деякі державні установи після того, як законодавці не змогли знайти виходу з бюджетного глухого кута.

25 грудня Трамп заявив, що підписав контракт на будівництво ділянки стіни. Він пригрозив закрити кордон, якщо Конгрес не виділить коштів на будівництво.

6 січня 2019 року Трамп пішов на поступки демократам, повідомивши, що стіна на кордоні США з Мексикою буде сталевою, а не бетонною. У Конгресі США 11 лютого дійшли попередньої згоди щодо питання безпеки південного кордону. Джерело Reuters зазначило, що демократи погодилися виділити вчетверо меншу суму, ніж хотів Трамп: $1,3 млрд. Глава Білого дому заявив, що незадоволений угодою.

15 лютого він оголосив про намір ввести надзвичайний стан. Трамп підкреслив, що США не контролюють власного кордону, через який у країну потрапляють злочинці та "величезна кількість наркотиків". В окружний суд Каліфорнії надійшов солідарний позов від 16 штатів США, які вимагають блокувати набуття чинності декларації Трампа з уведення надзвичайного стану.

22 лютого демократи в Палаті представників США заявили про готовність оприлюднити резолюцію, яка може завершити дію в країні надзвичайного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...