Сьогодні: 23.05.2019
13.04.19 128 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

У МВС України закликали штаби кандидатів у президенти не розхитувати ситуації напередодні другого туру виборів

Напередодні дебатів між кандидатами у президенти України і перед другому туром голосування представники Міністерства внутрішніх справ проведуть консультації з керівництвом штабів обох кандидатів щодо заходів безпеки.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Він повідомив, що напередодні дебатів між кандидатами у президенти і другого туру голосування представники МВС проведуть консультації із представниками обох штабів щодо заходів безпеки.

"У разі, якщо дебати все ж таки пройдуть на НСК "Олімпійський", організатори та глядачі мають бути готові до посилених заходів безпеки та перевірок, а також заборони проносити зброю, навіть за наявності документів на неї, та інших предметів, що можуть бути небезпечні для оточуючих. Окрім цього, ми проведемо низку зустрічей із представниками обох штабів, аби "групи підтримки" кандидатів уникали образливих висловлювань і провокативних плакатів у бік опонентів",– зазначив Яровий.

За його словами, МВС працюватиме в тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами.

"Ми підходимо до завершальної фази виборчого процесу, й атмосфера у суспільстві напружена. В інформаційному просторі підігріваються настрої відкритої ворожнечі між кандидатами, тому наше завдання– попередження таких ситуацій. Ми закликаємо обидві політичні сили бути лояльними та толерантними один до одного і головне– не розхитувати ситуацію напередодні другого туру виборів",– підкреслив чиновник.

Він додав, що є межа, за яку не можна переступати.

"У разі, якщо хтось перейде цю межу, будемо діяти жорстко і законно",– резюмував Яровий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...