Сьогодні: 19.07.2019
13.04.19 138 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

У МВС України закликали штаби кандидатів у президенти не розхитувати ситуації напередодні другого туру виборів

Напередодні дебатів між кандидатами у президенти України і перед другому туром голосування представники Міністерства внутрішніх справ проведуть консультації з керівництвом штабів обох кандидатів щодо заходів безпеки.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Він повідомив, що напередодні дебатів між кандидатами у президенти і другого туру голосування представники МВС проведуть консультації із представниками обох штабів щодо заходів безпеки.

"У разі, якщо дебати все ж таки пройдуть на НСК "Олімпійський", організатори та глядачі мають бути готові до посилених заходів безпеки та перевірок, а також заборони проносити зброю, навіть за наявності документів на неї, та інших предметів, що можуть бути небезпечні для оточуючих. Окрім цього, ми проведемо низку зустрічей із представниками обох штабів, аби "групи підтримки" кандидатів уникали образливих висловлювань і провокативних плакатів у бік опонентів",– зазначив Яровий.

За його словами, МВС працюватиме в тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами.

"Ми підходимо до завершальної фази виборчого процесу, й атмосфера у суспільстві напружена. В інформаційному просторі підігріваються настрої відкритої ворожнечі між кандидатами, тому наше завдання– попередження таких ситуацій. Ми закликаємо обидві політичні сили бути лояльними та толерантними один до одного і головне– не розхитувати ситуацію напередодні другого туру виборів",– підкреслив чиновник.

Він додав, що є межа, за яку не можна переступати.

"У разі, якщо хтось перейде цю межу, будемо діяти жорстко і законно",– резюмував Яровий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найбільше співробітників бракує в департаменті патрульної поліції Національної поліції України, кількість вакантних посад там становить 3,8 тис., або 20,9%.
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які потрапили під обстріл у районі Золотого, не постраждали, повідомили в організації.
Український президент Володимир Зеленський 1 липня написав лист до Верховної Ради, у якому знову просить невідкладно розглянути питання про звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка й міністра закордонних справ Павла Клімкіна.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...