Сьогодні: 17.06.2019
14.04.19 108 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

ФІФА презентувалаа механізм, який дасть змогу суддям зупиняти матчі через прояви расизму

Міжнародна федерація футболу закликала всі асоціації, ліги, клуби та дисциплінарні органи запровадити триетапну процедуру, яка дає можливість суддям припиняти матчі в разі дискримінаційних інцидентів, повідомив президент ФІФА Джанні Інфантіно.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми презентували так звану триетапну процедуру на наших турнірах: механізм, що дає можливість суддям припиняти матчі в разі дискримінаційних інцидентів. ФІФА закликає всі асоціації, ліги, клуби та дисциплінарні органи запровадити таку саму процедуру, а також ставитися з нульовою терпимістю до випадків расизму у футболі, застосовувати жорсткі санкції за будь-які прояви такої поведінки",– повідомив Інфантіно.

Він зазначив, що у футболі, як і в суспільстві, немає місця расизму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...