Сьогодні: 19.04.2019
14.04.19 83 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

"Мені байдуже було, що здавати". Зеленський пояснив, чому на аналіз не брали його волосся

Під час здавання аналізів у лабораторії клініки Eurolab сказали, що достатньо взяти кров, зазначив кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Йому поставили запитання, чому не розвіяти міфу.

"Узагалі всі розвіємо. Дивіться. Я прийшов (улабораторію.– "ГОРДОН") і запитав: "Що робити, що здавати?" "Беремо кров, цього достатньо". Мені взагалі байдуже було, що здавати. От і все",– пояснив Зеленський.

Він припустив, що якби під час здавання аналізів був присутній співзасновник лабораторії Eurolab Андрій Пальчевський, "може, все і взяли б".

Зеленський та його конкурент, чинний президент України Петро Порошенко вийшли у другий тур виборів президента, голосування відбудеться 21 квітня.

3 квітня Зеленський запропонував Порошенкупровести дебати на НСК "Олімпійський", висунувши низку умов, однією з яких було здати аналізи на алкоголь і наркотики. 5 квітня Зеленський і Порошенко здали зразки біоматеріалів. Того самого дня головний лікар київської міської клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий заявив, що психоактивних речовин в організмі Порошенка не виявлено, а лабораторія клініки Eurolab повідомила, що не виявила наркотиків в аналізах Зеленського. 10 квітня на НСК "Олімпійський" Порошенко повторно здав аналізи– цього разу представникам Добровільної антидопінгової асоціації VADA. У штабі Зеленського заявили, що він не буде повторно здавати біоматеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Двом пасажирам автобуса вдалося втекти і дістатися до найближчого контрольно-пропускного пункту.
38 учнів школи №1 міста Черкас госпіталізовано з отруєнням, стан 15 із них – середньої тяжкості, повідомили в МОЗ. 37 дітям допомогу надано амбулаторно.
Батько заарештованого в Лондоні засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа Джон Шиптон заявив, що переймається через стан здоров'я свого сина.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...