Сьогодні: 17.06.2019
14.04.19 154 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Цеголко: Шкода, що поліція применшує кількість людей, які зібралися сьогодні на НСК "Олімпійський"

За словами спікера президента України Петра Порошенка Святослава Цеголка, участі в дебатах від кандидата в президенти Володимира Зеленського вимагає дуже багато українців.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич заявив, що на мирне зібрання громадян на стадіоні "Олімпійський" прийшло 5 тис. осіб.

"Справжній вибух позитиву на стадіоні "Олімпійський". Атмосфера була неймовірна:родини з дітьми, сльози на очах, вишиванки і неймовірна віра в очах. Найбільше вразив гімн, який прямо на стадіоні співало 20 000 людей (шкода, що поліція применшує кількість тих, хто зібрався сьогодні). Насправді українців, які вимагають дебатів від кандидата Зеленського, набагато більше",– підкреслив він.

https://www.facebook.com/svyatoslav.tsegolko/posts/2000160036760182

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24%, за Порошенка– 15,95% виборців. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Увечері 3 квітня Зеленський запропонував провести дебати на стадіоні "Олімпійський" у Києві. Він заявив, що чекає відповіді від Порошенка протягом 24 годин, і висунув низку умов. У ніч на 4 квітня Порошенко пристав на пропозицію. Він призначив дебати Зеленському на НСК "Олімпійський" о 14.14 14 квітня. Після цього глава парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов заявив, що Порошенко підтвердив участь у дебатах 14 квітня, але Зеленський не хоче брати в них участі.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявляла, що офіційні дебати мають проводити у студії Суспільного телебачення.

11 квітня у штабі Зеленського запропонували провести дебати з Порошенком 19 квітня за допомогою телемосту в прямому ефірі.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що телеміст заборонено правилами дебатів.

У штабі Зеленського 12 квітня заявили, що дебати відбудуться на НСК "Олімпійський" о 19.00 19 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...