Сьогодні: 25.08.2019
15.04.19 158 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Батько Ассанжа закликав екстрадувати того в Австралію

Батько заарештованого в Лондоні засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа Джон Шиптон заявив, що переймається через стан здоров'я свого сина.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

На думку Шиптона, питання екстрадиції Ассанжа можна легко вирішити. Він зазначив, що був вражений, побачивши стан свого сина, коли того заарештували в посольстві.

"Мені 74 роки, і я маю кращий вигляд, ніж він, а йому 47. Це такий шок",– підкреслив він.

Шиптон є біологічним батьком Ассанжа, проте вперше вони зустрілися, коли Ассанжу виповнилося 25 років.

Ассанж із 2012 року жив на території посольства Еквадору в Лондоні. Прокуратура Швеції домагалася його екстрадиції за підозрою у зґвалтуванні двох жінок у 2010 році. Ассанж свою провину заперечував і побоювався, що після видання шведській владі Стокгольм екстрадує його у США, де його можуть притягнути до відповідальності за публікацію таємних дипломатичних і військових документів на порталі WikiLeaks.

11 квітня 2019 року британські поліцейські прибули в посольство Еквадору в Лондоні після того, як еквадорська влада відкликала надання притулку для Ассанжа. Інтернет-активіста затримали за запитом мін'юсту США, розглядають питання про екстрадицію. Засновнику WikiLeaks у Штатах загрожує п'ять років позбавлення волі.

Вестмінстерський мировий суд визнавАссанжа винним у неявці за судовою повісткоюі заарештував до винесення вироку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...