Сьогодні: 23.05.2019
02.05.19 145 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Доповідь спецпрокурора Мюллера стала у США бестселером

Протягом першого тижня продажів у США читачі купили понад 40 тис. примірників доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідував імовірні зв'язки з РФ передвиборчої кампанії Дональда Трампа.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Протягом першого тижня продажів було куплено понад 40 тис. примірників доповіді Мюллера. "Радіо Свобода" зазначає, що це більше, ніж куплено будь-якої іншої книги в жанрі документалістики.

Вважають, що книга підніметься на верхні позиції у списку бестселерів, який складає видання The New York Times. Його буде оприлюднено 12 травня.

NPD BookScan– американська компанія з вивчення ринкової кон'юнктури.

Мюллер із травня 2017 року розслідував імовірнузмову оточення президента США з Кремлем. Кримінальні справи порушено проти десятків людей, включно з політтехнологом Полом Манафортом і колишнім радником Дональда Трампа з питань національної безпеки Майклом Флінном. Трампзаявляв, що розслідування Мюллера незаконнеі "ґрутнується на брехні".

14 березня 2019 року Палата представників Конгресу США одноголосно проголосувала за резолюцію про публікацію доповіді Мюллера.

22 березня стало відомо про завершення розслідування.

24 березня Барр надіслав Конгресу лист. У ньому йшлося, що розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори у США у 2016 році, яке проводив спеціальний прокурор Мюллер, не виявило доказів свідомої змови Трампа і співробітників його передвиборчого штабу з Росією. Однак факт втручання Росії у вибори під сумнів не ставили.

У доповіді Мюллера описано 10 епізодів імовірного перешкоджання здійсненню правосуддя з боку президента чи його адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...