Сьогодні: 23.05.2019
03.05.19 119 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Засідання суду у "справі Краяна" знову перенесли

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не прийшли на засідання і не передали до суду скоригованого обвинувального акта, тому колегія суддів ухвалила рішення перенести розгляд справи на 11 травня.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Суддя Сергій Черевко зачитав лист заступника голови САП Володимира Кривенка, який попросив відкласти розгляд справи до 22 травня, оскільки керівник САП Назар Холодницький до 17 травня у відпустці.

Колегія суддів призначила наступне засідання на 11 травня, також судді ухвалили рішення звернутися до Вищої ради правосуддя, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та до генерального прокурора України для одержання правової оцінки дій прокурорів САП, "які регулярно не з'являються на засідання і не передають відкоригованого обвинувального акта", зазначає видання.

Попереднє засідання у цій справі мало відбутися 22 квітня, його перенесли з тієї самої причини.

За версією слідства, у вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю заводу "Краян" за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 року купила його на аукціоні, організованому ліквідатором підприємства, за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець спробувала переказати компанії, як стверджують у прокуратурі, з ознаками фіктивності.

3 жовтня 2018 року в Національному антикорупційному бюро України повідомили, що прокурори САП вручили вісьмом підозрюваним, серед яких мер Одеси Геннадій Труханов, обвинувальний акт у справі заводу "Краян". 5 жовтня стало відомо, що прокуратура передала до одеського суду обвинувальний акт стосовно Труханова.

14 листопада Малиновський райсуд Одеси почав розглядати кримінальне провадження щодо Труханова та інших чиновників Одеської міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.
Колишнього командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова і ще двох осіб затримано в межах розслідування про зловживання з нерухомістю, повідомили в Національному антикорупційному бюро.
Юрій Богуцький тричі очолював Мінкульт, останнім часом був радником президента Петра Порошенка. Він помер після тривалої хвороби.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...