Сьогодні: 25.08.2019
21.05.19 109 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Супрун: МОЗ України працює у штатному режимі. Нам до статусу в.о. не звикати

В.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун порекомендувала українцям менше читати новини і менше перейматися.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Міністерство охорони здоров'я України продовжує працювати у штатному режимі. Нам до статусу в.о. не звикати. Події зараз будуть розвиватися як лавина, тому рекомендуємо всім меншечитати новини і перейматися. Підкоригуємо наші плани й обов'язково про них усіх повідомимо",– заявила глава міністерства.

https://www.facebook.com/ulanasuprun/posts/2348674...

20 травня на інавгурації президент України Володимир Зеленський закликав Кабінет Міністрів піти у відставку. “Ви можете взяти аркуш паперу, ручку і звільнити місце для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Зробіть це– і люди оцінять“,– звернувся він до членів уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після виходу Великобританії з Європейського союзу відносини між Лондоном і Парижем "залишаться незмінними", заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...