Сьогодні: 22.08.2019
03.06.19 105 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Кравчук про начальника департаменту СБУ Радецького: Він не має інших цілей, окрім як служити Україні

Перший президент України Леонід Кравчук зазначив, що країні потрібні якісні кадрові зміни, й охарактеризував главу департаменту СБУ Олександра Радецького як людину освічену, урівноважену, з аналітичним мисленням.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Перший президент зазначив, що знає його батька– екс-міністра оборони Віталія Радецького.

"Я його знаю по батькові, тому що батько був міністром оборони, коли я був президентом. І я не раз чув по телефону, коли він спілкувався із сином, що та людина освічена, урівноважена, аналітично мислить і не має інших цілей, окрім як служити Україні. Таке принаймні в мене склалося враження",– сказав Кравчук.

Він підкреслив, що Україні потрібні якісні кадрові зміни.

"Коли змінюється влада, то змінюється практично і весь чиновницький склад. Попередні служили, і це нормально, президенту [Петрові] Порошенку. Президент [Володимир] Зеленський поставив завдання змінити систему влади. Раз так, то виникає питання, а можуть цю нову систему втілити старі кадри, які працювали в іншій системі? Тобто чи зможуть вони за короткий період перебудуватися і служити вже іншим принципам? Тому з досвіду інших країн ясно, що повинна бути якісна кадрова зміна",– зазначив президент.

Колишні учасники АТО на мітингу 28 травня заявили, що головою СБУ має стати аполітичний патріот і професіонал, і запропонували кандидатуру глави департаменту Служби безпеки Олександра Радецького.

Радецький обіймав посаду начальника департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ. Перед тим, у 2007–2010 роках, очолював управління СБУ в Тернопільській області. Йогобуло призначенозаступником голови спецслужби 19 липня 2015 року, звільнено 6 серпня.

Зараз очолює департамент СБУ, зазначено на сайті президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Прокурора Генпрокуратури України Дмитра Суса було звільнено у квітні 2017 року. Згодом НАБУ затримало його за підозрою у привласненні коштів.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...