Сьогодні: 17.06.2019
03.06.19 93 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Кравчук про начальника департаменту СБУ Радецького: Він не має інших цілей, окрім як служити Україні

Перший президент України Леонід Кравчук зазначив, що країні потрібні якісні кадрові зміни, й охарактеризував главу департаменту СБУ Олександра Радецького як людину освічену, урівноважену, з аналітичним мисленням.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Перший президент зазначив, що знає його батька– екс-міністра оборони Віталія Радецького.

"Я його знаю по батькові, тому що батько був міністром оборони, коли я був президентом. І я не раз чув по телефону, коли він спілкувався із сином, що та людина освічена, урівноважена, аналітично мислить і не має інших цілей, окрім як служити Україні. Таке принаймні в мене склалося враження",– сказав Кравчук.

Він підкреслив, що Україні потрібні якісні кадрові зміни.

"Коли змінюється влада, то змінюється практично і весь чиновницький склад. Попередні служили, і це нормально, президенту [Петрові] Порошенку. Президент [Володимир] Зеленський поставив завдання змінити систему влади. Раз так, то виникає питання, а можуть цю нову систему втілити старі кадри, які працювали в іншій системі? Тобто чи зможуть вони за короткий період перебудуватися і служити вже іншим принципам? Тому з досвіду інших країн ясно, що повинна бути якісна кадрова зміна",– зазначив президент.

Колишні учасники АТО на мітингу 28 травня заявили, що головою СБУ має стати аполітичний патріот і професіонал, і запропонували кандидатуру глави департаменту Служби безпеки Олександра Радецького.

Радецький обіймав посаду начальника департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ. Перед тим, у 2007–2010 роках, очолював управління СБУ в Тернопільській області. Йогобуло призначенозаступником голови спецслужби 19 липня 2015 року, звільнено 6 серпня.

Зараз очолює департамент СБУ, зазначено на сайті президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...