Сьогодні: 22.08.2019
03.06.19 157 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

В Алжирі скасували вибори президента через відсутність кандидатів

Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Тимчасовий виконувач обов'язків президента Абделькадер Бенсалех має призначити нову дату виборів.

"Конституція визнає, що завданням глави держави є організація виборів президента республіки. Необхідно створити умови для їх проведення, прозорості та нейтралітету, щоб зберегти конституційні інститути, здатні задовольнити надії народу",– ідеться в заяві Конституційної ради.

Із 1999 року Алжиром керував Абдельазіз Бутефліка. У 2019 році 82-річний президент оголосив про своє висунення на п'ятий строк, унаслідок чого у країні почалися масові протести. Зокрема, 1–2 березня було поранено 183 людей, одна померла.

11 березня Бутефліка заявив, що не піде на п'ятий президентський строк. Він пояснив це рішення віком і станом здоров'я.

Президент оголосив про відставку 2 квітня, за 26 днів до закінчення строку повноважень. Повноваження президента тимчасово взяв Бенсалех. 9 квітня він оголосив про проведення виборів глави держави, призначивши їх на 4 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Прокурора Генпрокуратури України Дмитра Суса було звільнено у квітні 2017 року. Згодом НАБУ затримало його за підозрою у привласненні коштів.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...