Сьогодні: 17.06.2019
03.06.19 144 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

В Алжирі скасували вибори президента через відсутність кандидатів

Конституційна рада Алжиру доручила тимчасовому виконувачу обов'язків президента Абделькадеру Бенсалеху призначити нову дату виборів.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Тимчасовий виконувач обов'язків президента Абделькадер Бенсалех має призначити нову дату виборів.

"Конституція визнає, що завданням глави держави є організація виборів президента республіки. Необхідно створити умови для їх проведення, прозорості та нейтралітету, щоб зберегти конституційні інститути, здатні задовольнити надії народу",– ідеться в заяві Конституційної ради.

Із 1999 року Алжиром керував Абдельазіз Бутефліка. У 2019 році 82-річний президент оголосив про своє висунення на п'ятий строк, унаслідок чого у країні почалися масові протести. Зокрема, 1–2 березня було поранено 183 людей, одна померла.

11 березня Бутефліка заявив, що не піде на п'ятий президентський строк. Він пояснив це рішення віком і станом здоров'я.

Президент оголосив про відставку 2 квітня, за 26 днів до закінчення строку повноважень. Повноваження президента тимчасово взяв Бенсалех. 9 квітня він оголосив про проведення виборів глави держави, призначивши їх на 4 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами польського міністра оборони Маріуша Блащака, присутність американських військових у Польщі стримуватиме ймовірного агресора.
Окрім позафракційного нардепа, лідера парії "Наші" Євгенія Мураєва до першої десятки списку партії "Опозиційний блок" потрапили мери п'яти міст.
Перший президент України Леонід Кравчук зазначив, що країні потрібні якісні кадрові зміни, й охарактеризував главу департаменту СБУ Олександра Радецького як людину освічену, урівноважену, з аналітичним мисленням.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...