Сьогодні: 19.07.2019
20.06.19 185 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Зеленський: Укази президента, які втручаються в економіку, сьогодні скасовані

Президент України Володимир Зеленський заявив, що скасував штрафи за порушення касової дисципліни, обмеження на встановлення нотаріусами цін на свої послуги та заборону на використання іноземних тканин для виготовлення шкільної форми.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми провели повну інвентаризацію указів президента. Те, що неможливо було винести, це укази, які втручаються в економіку. Сьогодні вони скасовані. Мова про драконівські штрафи за порушення касової дисципліни, обмеження для встановлення нотаріусами рівня цін на свої послуги, заборона використовувати тканини іноземного виробництва для виготовлення шкільної форми– усе це вже історія",– заявив він.

Президент запевнив, що зроблено тільки перші кроки в цьому напрямі і його команда знає, що робити з регулюванням.

"Далі позитивних змін, я впевнений, буде набагато більше",– підкреслив Зеленський.

20 травня Зеленський офіційно вступив на пост президента України. Одним із пунктів його передвиборчої кампанії було створення нової антикорупційної системи, частиною якої є ідея "перенести державу у смартфон".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найбільше співробітників бракує в департаменті патрульної поліції Національної поліції України, кількість вакантних посад там становить 3,8 тис., або 20,9%.
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які потрапили під обстріл у районі Золотого, не постраждали, повідомили в організації.
Український президент Володимир Зеленський 1 липня написав лист до Верховної Ради, у якому знову просить невідкладно розглянути питання про звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка й міністра закордонних справ Павла Клімкіна.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...