Сьогодні: 22.08.2019
24.06.19 165 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Зеленський звільнив начальника СБУ в АР Крим

Указ президента України Володимира Зеленського про звільнення Олександра Шмітька з посади начальника Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим опубліковано на сайті глави держави.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Звільнити Шмітька Олександра Григоровича з посади начальника Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим",– ідеться в указі №424/2019.

Шмітька призначили начальником Головного управління СБУ в АР Крим 15 червня 2018 року. У 2014–2017 роках він працював на аналогічній посаді в Запорізькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Прокурора Генпрокуратури України Дмитра Суса було звільнено у квітні 2017 року. Згодом НАБУ затримало його за підозрою у привласненні коштів.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...